Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Kancelář pro domácí využití

Zařídit si kancelář v domácnosti má svá pravidla. Pokud nemáte to štěstí, že může být kancelář zařízena jako samostatná místnost, je třeba pracovní kout zařídit jako součást nějakého pokoje. A ve většině případů to je právě obývací pokoj. V dnešním povídání se budeme věnovat oběma variantám, tedy kancelář samostatně, nebo pracovní kout v interiéru. Nabídka nábytku je velmi pestrá a v dnešní době již není problém zařídit interiér pro práci z domu tak, aby jste byli maximálně spokojeni a měli dostatek místa.

Pracovna jako samostatná místnost

Samozřejmě, že pokud máte možnost vybavit pracovnu jako samostatnou místnost, nemusíte až tak šetřit místem. Můžete pořídit komody, regály, či zásuvkové kontejnery k psacímu stolu. Rovněž samotný stůl si můžete dovolit větších rozměrů, ale také třeba rohový.

 

     

 

Na naší ilustrační fotografii uvádíme jeden z mnoha dostupných návrhů, který však zdaleka nemusí být dodržen. Výhodou, pro vás zákazníky, je mimo jiné také na našich stránkách to, že sestavy jsou velmi flexibilní na výběr. Co to znamená v praxi? Jednotlivé díly si můžete vybrat v libovolném počtu, nebo také z celé sestavy si pořídíte "jen" rohový psací stůl. Nabídka pracoven jako sestav je ve velmi moderním designu, převládá odstín černé, nebo bílé. Častou kombinací je také spojení těchto protichůdných odstínů do jedné pracovny. Ve většině případů jsou použité materiály mdf deska, sklo a kov s chromovanou povrchovou úpravou. Ale i pro milovníky stylového nábytku, třeba industriálních psacích stolů, máme v nabídce několik zajímavých kousků z dřeva borovice, laminátu i mdf desky. Opravdu sestavit kancelář jako samostatnou místnost není s naší nabídkou vůbec žádný problém.

Pracovna jako součást obývacího pokoje, ložnice?

Začněme tím, že pokud nemáte samostatnou místnost vyhrazenou pro zařízení kanceláře, nejvhodnějším interiérem pro pracovní kout je bezesporu obývací pokoj. Zcela určitě ne ložnice, kde by vás počítač, či vašeho partnera rušil a všeobecně se umístění elektroniky, včetně televize, právě do ložnice nedoporučuje. Dětský pokoj je již obsazen vašimi dětmi, které také potřebují psací stůl pro studium a do kuchyně? To by se moc nehodilo. Takže obývací pokoj. Ideální umístění pracovny, či spíše samostatného psacího stolu je u okna, kde můžete využít denního světla. Psací stůl je také vhodné umístit do některého z koutu místnosti. Nezabere pak příliš mnoho z prostoru obývacího pokoje. A právě kvůli těmto doporučením najdete v naší nabídce psacích stolů celou řadu jejich rohových variant.

 

     

 

Pokud zde hovoříme o psacích stolech, možná mnozí z vás budou překvapeni dnešními multifunkčnímu designy. pro ilustraci opět přikládáme fotografii. Nabídka psacích stolů dnes, to jsou malé pracovny na pojezdech se spoustou možností. Psací stoly s možností opětovného složení, když nepotřebujete pracovat se těší také velké oblibě. I zde platí stejné materiály, sklo, kov a mdf deska. Výhodou moderních psacích stolů je tedy jejich praktické využití a malý pracovní kout si zcela jistě můžete dovolit i v malém interiéru.

A pokud jste majiteli třeba garsoniéry, či bytu s jedním pokojem i pro vás máme řešení. Začátky jsou těžké a pro ty z vás, kteří se teprve pomalu zařizují, máme v nabídce velmi unikátní návrhy. Nejlépe napoví jeden z příkladů, stolek pro notebook.

 

      

 

Takže jestli vás naše nabídka oslovila těmito příklady, nechte se inspirovat širokým výběrem nábytku pro vaše řešení bydlení v kategorii "kanceláře".