Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Jídelny ve francouzském stylu

Další novinkou na našem portále od francouzského výrobce jsou nadčasové jídelny. Zaujme vás možná originální design, vysoká kvalita a moderní odstíny těchto jídelen. Francouzský výrobce nabízí jídelny jak do kuchyní, tak do interiéru obývacího pokoje. Dnes vám některé z těchto jídelen představíme a určitě nám dáte za pravdu, že jsou originální!

Kolekce jídelen v běleném, přírodním odstínu

Pokud plánujete řešení jídelny, nebo jídelního koutu v moderním designu, máme pro vás velmi flexibilní řešení. Nabídka samostatných dílů na výběr, kdy dle velikosti dané místnosti určené pro vybavení jídelny, můžete přidávat, nebo ubírat praktické regály z kolekce Gami. Můžete a nemusíte pořizovat komodu, vše je tedy na dispozicích místnosti. Také vy díky flexibilní nabídce dílů určujete, jakou finanční částku budete do jídelny investovat.

 

                                          

 

Kolekce jídelen v přírodních odstínech

Pokud patříte k milovníkům netradičního designu, pak kolekce Travis od francouzského výrobce možná osloví právě vás. Moderní design jednoduchých, ale propracovaných linií je spojen s trendy, netradiční povrchovou úpravou. Kombinace odstínů přírodního šedého dubu s klasickou tmavě šedou vytváří efektní harmonii.

 

                                Jídelní stůl Travis

 

K výběru nabízíme samostatné díly nábytku, kterými jsou jídelní stůl, vitrína třeba na jídelní servis a samozřejmě komoda, která je již klasickým dílem nábytku pro vybavení interiéru jídelny. Každý z dílů nábytku, i přesto, že materiálem je laminátová deska, působí právě díky moderním liniím velmi mohutně. Pří výběru jídelny je zcela zásadní výběr jídelního stolu. Jeho výběru bychom měli podřídit i ostatní vybavení jídelny.

Kolekce Travis jako jedna z mnoha, nabízí též díly pro vybavení obývacího pokoje. Pro majitele malých interiérů se tak nabízí zařízení jídelního koutu v harmonii s ostatním vybavením obývacího pokoje. Na ilustračních fotografiích můžete vidět kolekci Travis představující díly nábytku do obývacího pokoje, či jídelní stůl v možném sestavení.

Kolekce jídelen pro náročné v rustikálním designu

Jestliže patříte k milovníkům stylového, rustikálního nábytku, kolekce Country francouzského výrobce vám může nabídnout mnoho. Nejen daný typický rustikální design, ale také moderní, praktické prvky, které vyhovují požadavkům současných domácností. Můžeme jmenovat například možnost rozložení jídelního stolu na větší rozměr, nebo jeho jídelní plocha z části vytvořená z tvrzeného skla. Prvky, které z rustikální nábytku vytvářejí nábytek i s praktickým využitím.

 

   

 

Pro všechny díly je použito již zmiňované mdf desky. Je to právě pro vybavení kuchyně, nebo jídelny dobrá volba. Masiv je velmi citlivý na vysokou relativní vlhkost v místnosti. U mdf desky tato starost odpadá, je více odolná na změny v ovzduší. Navíc zpracování je velmi kvalitní, desky dosahují tloušťky až 4 cm. Ať už si vybavíte interiér kompletně, nebo si pořídíte jen jídelní stůl, vždy platí doprava zdarma po celé republice od dané částky.