Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Jídelny v dánském stylu

Jak jste si už určitě všimli, na portále nábytku Aldo, se začal objevovat další nábytek od předního dánského výrobce. Francouzský a holandský nábytek se na našich stránkách prezentuje už delší dobu a nyní jsme zařadili i dánského výrobce pro svou originalitu a design. Dnes Vám představíme jídelny tohoto výrobce, které nás velice zaujaly.

Jídelna z mahagonového dřeva ve spojení s ratanem

Proč právě jídelna z teakového dřeva? Teak patří mezi nejkvalitnější dřeviny na světě. Teak je tropické dřevo, které je ideální právě pro výrobu stolů, židlí a lavic do jídelen. Dánský nábytek do jídelny, z teakového dřeva, dokáže jedinečným způsobem zvelebit interiér a co je hlavní, zachovat si velice dlouho životnost. Teakové dřevo je nenahraditelné svými vlastnostmi a dodává pocit tepla, elegance, vznešenosti a ladnosti všechny vlastnosti jsou samozřejmě vyváženy cenou a proto teakový nábytek patří do nejvyšší cenové kategorie. Jídelní sestava z mahagonu, nabízí jídelní stůl a dvě lavice, které si lze opravdu beze změn předávat z generace na generaci. Sami na následující fotografii nejlépe posoudíte, jak přírodní materiály s moderním designem mohou prosvětlit Váš domov.

 

                                            

 

Jídelna z mahagonového dřeva má něco do sebe

Druhé opravdu výběrové dřevo, je dřevo mahagon. Pravý mahagon se získává ze stromů, které rostou v tropických lesích střední a jižní Ameriky. Dřevo mahagon se opravdu považuje za výběrové dřevo pro svůj exotický vzhled, nádhernou kresbu a proto se velice hodí zejména na výrobu stolů a židlí. Mahagon se často používá pro výrobu luxusního nábytku, protože je voděodolné, tak je pro výrobu stolů velice praktické. Netradiční řešení jídelního setu Halifax TCA, s dvěma taburety, doplněné prosklenou vitrínou, který Vám představíme na následující fotografii, můžete umístit jak do malých, tak velkých interiérů kuchyní a jídelen. Dánský výrobce nabízí na našich stránkách velmi kvalitní nábytek, který je vyroben z dřeva mahagon, v moderním bílém odstínu, jako je tomu u této jídelny.

 

                                                     

 

Hezky zařízená jídelna vždy každého potěší, jelikož posezení s rodinou a přáteli je pak velmi příjemné. Dánský výrobce je ve světě designu špička, s dlouholetou tradicí a jeho nábytek nás vždy něčím zaujme.