Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Jídelny v bílé barvě

Mezi nejoblíbenější odstín pro vybavení interiéru jídelny, nebo kuchyně patří odstín bílé a to v jakékoliv podobě. Matné, či lesklé provedení, bílá kombinovaná se sklem, také nábytek do jídelny v bílém nabízíme jak v ultra moderním designu, tak například rustikálním. Možností je bezpočet a dnes Vám chceme něco z nových trendů-designů představit. Kolekce pro vybavení jídelny na našich stránkách jsou od našeho partnera, francouzského výrobce nábytku, který je proslulý svou precizností a kvalitou. Jeho kolekce se zařadily k těm nejúspěšnějším.

Moderní jídelny

Nebudeme zastírat, že moderní jídelny patří k těm více vyhledávaným, než jídelny rustikální. Moderní jídelny jsou také více praktické, nabízí větší možnosti, ale také více dílů nábytku na výběr. Moderní jídelny ať už z mdf desky, nebo lamina, patří také k cenově dostupnějším, než například nábytek do jídelny z masivu. Bílá barva je pro některé studená, ale v kuchyni i odpůrci této barvy se stávají více flexibilními. Moderní nábytek do jídelny často vidíme v kombinaci se sklem nebo kovem. Kuchyňské linky, ale také jídelní stoly jsou variabilní. Na našich stránkách nabízíme nábytek v kolekcích, můžete si tedy z celé kolekce zvolit jen ty díly nábytku, které potřebujete, nebo pokud Vám vyhovuje, zakoupit danou, celou sestavu. A my vám představujeme na fotografiích unikátní design rozkládacího stolu Kiona.

 

      

 

Rustikální jídelny

Určitě mají svá specifika a skupina příznivců tohoto designu je bezpochyby menší. Rustikální kuchyně však stále patří a vždy budou, jelikož zde se design nemění již řadu let, k velmi vyhledávaným. Styl, patří k těm, které interiéru dodávají velkou eleganci, můžeme říci až luxus. Většina rustikálních jídelen je vyrobena z masivu a to dřeva borovice, nebo  dubu. Za zmínku také stojí detaily úchytek, které jsou vždy propracované a netradiční. Rustikální jídelny a kuchyně jsou náročné na údržbu, nejsou tak odolné vůči mechanickému poškození, jako například mdf deska. také je třeba nábytek chránit před vodou a vlhkostí.

 

                                                                   

 

Nabídka jídelen, či samostatného nábytku do jídelen je na nábytku Aldo velmi široká a jistě si každý z Vás vybere a to nejen v bílém provedení, ale i dalších odstínech na výběr.