Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Jídelní židle v moderním designu

Klasické jídelní židle mají na nábytek Aldo již své tradiční místo. Jídelní židle z bukového masivu, celodřevěné, nebo s čalouněním. Můžete si vybrat z široké nabídky potahových látek a moření dřeva. Ale i jídelní židle v posledních několika letech značně mění svou tvář, především s měnícím se designem kuchyňských linek a vybavení kuchyně jako takové. Moderní, jednoduché linie se projevují i do designu jídelních židlí, kde hlavním materiálem pro jejich výrobu je plast a kov. Dřevo a kov a kov a eko kůže. Společným jmenovatel pro moderní židle může být jejich menší rozměr (nejsou tak mohutné jako klasické židle) a snížená hmotnost. Velmi snadná je rovněž jejich údržba. Větší je také systost odstínů.

 

      

Široký výběr moderních židlí německého výrobce na nábytek Aldo

 

 

K moderní židli patří moderní stůl

Pokud představujeme moderní jídelní židle, jejichž nabídka se stále zvětšuje, musíme zákonitě sortiment doplnit i moderními stoly. Kolekce nábytku s moderním designem je velmi kvalitní, při výrobě se používá současných technologií, kvalitních materiálů a v neposlední řadě nábytek do kuchyní a jídelen, který vám v letošním roce prezentujeme vznikl ve spolupráci české a italské společnosti. Nabídka italského nábytku je na Aldu velmi oblíbená, patří zde nábytek z masivu, sedací soupravy v kombinaci z masivu, nebo jídelní sestavy, dekorace apod. Všeobecně se snažíme vybírat nábytek především s ohledem na jeho kvalitu, ale také možnou cenovou dostupnost.

 

Jídelní sestava Breakfast (Francie)

 

Abychom se ale vrátili ke stolům a židlím. Mezi velmi oblíbené se od počátku, po jejím umístění řadí plastové jídelní židle v kombinaci s kovem ve velmi pestrých odstínech, jako například červená, žlutá, zelená nebo modrá. Plastové jídelní židle, pokud jsou kvalitně vyrobeny jsou snad nezničitelné a nejméně náročné na údržbu. Designově však náročné na umístění a stávající interiér, kde je budete umisťovat musí být patřičně odpovídající, jednoduchý, moderní, můžeme říci až "studený".

 

 

    

 

 

Moderní stoly dnes nabízí jak výrobu z litého bukového dřeva, dubu tak spojení kovu se dřevem, nebo sklem. Nabídka jídelních stolů je velmi široká a snad každý si najde stůl, který osloví. Jídelní stoly si můžete vybrat z široké nabídky moření, za velmi nadstandartní službu považujeme fakt, že přijímáme objednávky na atypické rozměry, kdy se za každý změněný rozměr účtuje příplatek ve výši 20 % ze základní ceny a to především v kategorii rustikální stoly.

Sledujte v jarních měsících stále se rozšiřující nabídku jídelních stolů a jídelních židlí v moderním, velmi nadčasovém pojetí. Kvalitní český, německý a francouzský nábytek, který představuje nové možnosti moderního bydlení a splňuje základní ergonomické požadavky dnešního náročného světa interiérů.