Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Jídelní židle natur beige Angel III

Výrobce: Viko design
Kód: VK0093-2023
  • jídelní židle z bukového dřeva
  • dřevo buk s vysokým stupněm tvrdosti
  • oblíbený přírodní odstín, lak v několika vrstvách
  • látka pro čalounění béžová
  • nosnost jídelní židle 130 kg
  • cena uvedena za jeden kus, min. odběr 2 kusy
  • v jednom balení 2 židle
Předpokládané doručení k vám do 4 týdnů
3 682 Kč

Parametry produktu

Výška: 92 cm
Šířka: 45 cm
Hloubka: 43 cm
Výška sedáku: 45 cm
Nosnost: 130 kg
Hmotnost: 15 kg
Počet balíků: 1 ks
Cena: min. odběr 2 kusy, za jeden kus
Barva: béžová, přírodní
Materiál: látka, laminát-dřevo buk
Způsob dodání : v jednom díle
Záruka: 24 měsíců

Jídelní židle čalouněná z kvalitního bukového dřeva

Kolekce jídelních židlí ze dřeva buk Angel, nabízí celou řadu nejrůznějších designů. Můžete volit mezi jídelní židlí čalouněnou jako v tomto případě, nebo lze zvolit pouze čalouněný sedák, ale lze pořídit i jídelní židli celodřevěnou. V neposlední řadě lze vybírat z celé řady odstínů látky pro čalounění. Společným jmenovatelem pro všechny designy jídelních židlí z kolekce Angel je použití dřeva buk pro jejich výrobu. To nabízí vysoký stupeň tvrdosti a tak je jídelní židle vhodná nejen pro využití u vás doma, ale nabízí se také možnost využití v komerčním prostoru, nebo restauraci. Díky vlastnímu zpracování a tvrdému dřevu buk jako výrobního materiálu, jídelní židle snese i vysokou zátěž. Identický design jídelní židle nabízíme rovněž jako celodřevěné provedení, tedy bez čalouněného sedáku, nebo také v bílém odstínu, ale dostupná je rovněž jídelní židle s čalouněním opěrky zad. Jak jsme zmínili, nabídka je opravdu široká.

Jelikož je použito čalounění jen z části, její údržba je velmi snadná díky omyvatelnému povrchu, který převažuje. Doporučujeme tyto celodřevěné jídelní židle rovněž pro rodinu s malými dětmi, kdy občas u jídelního stolu k malým nehodám dochází. Identický design jídelní židle najdete v naší nabídce i v bílém provedení, nebo v dalších odstínech moření dřeva.

Nábytek Aldo, design, který nikde jinde nenajdete

Mít výhradní zastoupení od daných výrobců má pro vás zákazníky určitou váhu spolehlivé společnosti. Výhradní zastoupení není jednoduché získat a my jako prodejce nábytku jsme velmi rádi, že tímto zastoupením se můžeme pochlubit hned u několika výrobců. Navíc pro vás jako zákazníky má výhradní zastoupení kouzlo v tom, že váš interiér bude originální a netradiční. Výhradní zastoupení je také o nádherných designech, které je třeba pro vás zákazníky získat a o to se snažíme již několik let. Nábytek s duší, nábytek s temperamentem, nábytek od Aldo.

Aldo bydlí s vámi, buďme v kontaktu