Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Jídelní židle modrá Diego

Výrobce: VIKO-design-TOP
Kód: VK0065-2023
  • materiál masivní bukové dřevo
  • sedák z vnitřní strany laminát pro pevnost
  • pevná látka v trendy modrém odstínu
  • komfortní díky výplní a vlastnímu tvaru
  • nosnost židle 130 kg
  • v jednom balení 2 kusy jídelní židle
  • nelze pořídit jeden kus, min. odběr 2 židle
  • cena uvedena za 1 kus
Předpokládané doručení k vám do 4 týdnů
4 130 Kč

Parametry produktu

Výška: 99 cm
Šířka: 45 cm
Hloubka: 43 cm
Výška sedáku: 45 cm
Nosnost: 130 kg
Hmotnost: 16 kg
Počet balíků: 1 ks
Cena: min. odběr 2 kusy, za jeden kus
Barva: přírodní, tmavě modrá
Materiál: látka, laminát-dřevo buk
Záruka: 24 měsíců

Jídelní židle jako dominantní prvek v interiéru

Představujeme vám kvalitní jídelní židli s tmavě modrým čalouněním, které může doplnit moderní interiér jídelny. Vlastní tvar jídelní židle je velmi komfortní, opěrka zad dostatečně vysoká. Získáte opravdu bytelnou jídelní židli na desítky let. Designová židle, která působí velmi elegantně právě pro zvolený odstín tmavě modré. Odstín, stejně jako sytě žlutá či oranžová, který v moderním bytovém designu dostal velký prostor. Kolekce jídelních židlí Diego, nabízí celou škálu odstínů a to i velmi tradičních jako je béžová, šedá a další pastelové odstíny. Kolekce je rozhodně velmi designová, originální. V každém případě, pokud se rozhodnete tento design využívat jako židle u vašeho jídelního stolu, budou velmi dominantním prvkem.

Velmi pevné, bukové dřevo v přírodním odstínu, které je vhodné v tomto konceptu i do komerčního prostoru restaurace, nejen pro využití v domácím prostředí. I když za nás, doma z této elegantní židle bude mít asi každý z nás největší potěšení. Bukové dřevo je velmi kvalitní, konstrukce zasahuje i do vnitřní části jídelní židle a je dostatečně také hrubé. Velmi komfortní opěrka zad díky výšce, šířce. Zkrátka vám nabízíme velmi kvalitní posezení u vašeho jídelního stolu a jídelní židle vám představujeme na našich stránkách rovněž v dalších, velmi trendy odstínech.

Nábytek Aldo, design, který nikde jinde nenajdete

Mít výhradní zastoupení od daných výrobců má pro vás zákazníky určitou váhu spolehlivé společnosti. Výhradní zastoupení není jednoduché získat a my jako prodejce nábytku jsme velmi rádi, že tímto zastoupením se můžeme pochlubit hned u několika výrobců. Navíc pro vás jako zákazníky má výhradní zastoupení kouzlo v tom, že váš interiér bude originální a netradiční. Výhradní zastoupení je také o nádherných designech, které je třeba pro vás zákazníky získat a o to se snažíme již několik let. Nábytek s duší, nábytek s temperamentem, nábytek od Aldo.

Alternativní zboží

Jídelní židle modrá, přírodní Mirisi V

Jídelní židle modrá, přírodní Mirisi V

Předpokládané doručení k vám do 4 týdnů
8 474 Kč
Jídelní židle modrá, černá Mirisi VI

Jídelní židle modrá, černá Mirisi VI

Předpokládané doručení k vám do 4 týdnů
8 669 Kč
Jídelní židle modrá Diva

Jídelní židle modrá Diva

Předpokládané doručení k vám do 4 týdnů
3 945 Kč
Aldo bydlí s vámi, buďme v kontaktu