Zákaznická podpora: +420 724 777 014 (Po-Pá 8:00 - 17:00)
stylové bydlení
0
0 Kč
Košík je prázdný. Pojďme to napravit!
0

První dojem dvakrát neuděláte. A vaše předsíň také ne. Zařiďte si ji se stylem.

Doprava
zdarma nad 2 000 Kč
Doručení
za 3-7 dní

I vaše koupelna si zaslouží vypadat krásně jako vy. Zařiďte si ji stylovým nábytkem a vybavením.

Doprava
zdarma nad 2 000 Kč
Doručení
za 3-7 dní

Jídelní stůl Wendy 0191TARE

Výrobce: PRS
Kód: PRS00259-2014
3 577 Kč
Předpokládaný termín:
3 - 4 týdny
Doprava zdarma

Parametry produktu

Barva: dub dakota
Výška (cm): 78,6 cm
Šířka (cm): 170 cm
Hloubka: 90 cm
Hmotnost: 46 kg
Počet balíků: 2 ks
Materiál: lamino
Způsob dodání : v demontu
Výrobce: francouzský
Záruka: 24 měsíců
Doprava: zdarma

Jídelní stůl z kolekce nábytku Wendy

Francouzský výrobce v kolekci nábytku Wendy nabízí výběr ze samostatných dílů určených pro zařízení interiéru jídelny, ale i obývacího pokoje. Nábytek, stejně tak jeden z dílů jídelní stůl, má zakončení hran zakulacené, nabízí se tak možnost řešení interiérů pro rodiny s malými dětmi. Líbí se nám také odstín dub Dakota, který výrobce pro celou kolekci zvolil, je věrnou imitací dřeva, můžeme říci až k nerozeznání.

 

Francouzský výrobce zvolil pro výrobu daných dílů materiál laminátové desky s tloušťkou od 16 do 22 mm. Dodání v dílech s nutností montáže dle návodu. Pro posouzení kvality a možností, které kolekce Wendy nabízí, je nejlépe zhlédnout náš katalog v elektronické podobě, který najdete na linku návodu k montáži.

 

 

Nábytek do jídelny z kolekce Wendy

K jídelnímu stolu vám můžeme nabídnout také velmi kvalitní židle, které přikládáme na doplňujících fotografiích a jsou rovněž z nabídky francouzského výrobce, nebo můžete vybírat z jiných typů přímo v kategorii židlí. Jak jsme již uvedli, asi nejvíce oceníte právě zakulacení hran jídelního stolu, ale také kvalitní zpracování. Například jídelní plocha stolu má tloušťku 22 mm.

 

      

 

Mezi další oblíbené díly kolekce Wendy patří komoda, vitrína a již zmiňované židle. Díky identickému designu nábytku jak pro vybavení jídelny, tak obývacího pokoje, se nabízí také možnost umístění jídelního stolu do obývacího pokoje, časté řešení v malých bytech. Přírodní odstín je vhodný pro všechny typy interiérů a design můžeme zařadit do nabídky klasického nábytku. Ani ne stylový, ale ani ne moderní.

 

Cena s ohledem na detailní a kvalitní zpracování se nám jeví jako velmi příjemná, dostupná. Samozřejmě s dopravou zdarma až k vám domů.

 

Parisot
Skupina Parisot vznikla ve Francii v roce 1936, kdy Jacques Parisot začal vyrábět nábytek, který kombinoval moderní design s tradiční řemeslnou výrobou, tedy důrazem na kvalitu.
Dnes Parisot vyrábí kolekce nábytku v souladu s Evropskými normami s důrazem na kvalitu a bezpečnost. Dětský nábytek tak splňuje přísné evropské bezpečnostní požadavky a také plochá balení pro snadný transport, spolu s podrobnými pokyny pro montáž.

Aldo bydlí s vámi, buďme v kontaktu

Související zboží

Komoda Wendy 0191ENFI

Komoda Wendy 0191ENFI

Předpokládaný termín: 3 - 4 týdny
5 489 Kč
Televizní stolek Wendy 0191TABA

Televizní stolek Wendy 0191TABA

Předpokládaný termín: 3 - 4 týdny
2 097 Kč
Nábytek do jídelny Wendy 0191 v dílech

Nábytek do jídelny Wendy 0191 v dílech

Předpokládaný termín: 3 - 4 týdny
od 5 489 Kč
Novinky do schránky

Každý týden to nejzajímavější ze světa bydlení.
Kdykoliv budete chtít, můžete se odhlásit.