0
Infolinka: +420 777 761 549 (po-ne 8:00 - 18:00)
0
0 Kč
Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Jídelní stůl T759-180

Výrobce: Solo N
Kód: NS006-2015
12 383 Kč
Předpokládaný termín:
6 - 7 týdnů
Doprava zdarma
Výnos do patra zdarma

Parametry produktu

Šířka: 90 cm
Výška: 76 cm
Délka: 180 cm
Materiál: Mahagon
Způsob dodání : v demontu
Barva: Bílá
Výrobce: dánský
Záruka: 48 měsíců
Doprava: zdarma

Jídelní stůl dřevěný T759-180

Představujeme jídelní stůl pro početné rodiny, jelikož nabízí dostatečně velkou jídelní plochu. Návrh designu dánského výrobce, který vám právě představujeme, bychom mohli nejblíže zařadit do kategorie rustikálního nábytku. Dřevo mahagon v bílém provedení a stylový design, to vše patří ke specifickým prvkům tradičních designů.

Dánský výrobce klade velký důraz na kvalitu a precizní zpracování. Proto také zvolil jako materiál dřevo mahagon, které nabízí vysoký stupeň tvrdosti a s tím souvisí mechanická odolnost jídelního stolu, jeho dlouhá životnost a snadná údržba.

 

Zařizujeme tradiční interiéry kuchyně a jídelny

Dánský výrobce rovněž nabízí jídelní židle a další nábytek do jídelny v rustikálním designu z dřeva mahagon, nebo ve spojení s ratanem. Za inspiraci jistě stojí fotografie dánských designérů, či naše malá ukázka, která je však jenom zlomkem toho, co v naší nabídce můžete najít.- rustikální jídelna jako kompletní sestava
- rustikální jídelní židle
- rustikální komody
- rustikální vitrínyNábytek z dřeva mahagon je finančně náročný, ale je opravdu na celý život. Zachovává si po dlouhá léta svůj tvar, díky kvalitě dřeva nepraská a nedoformuje se, také stálost odstínu je vysoká. Kolekce dánského výrobce patří pod jakostní značku Nova, která sama o sobě je zárukou kvality. Nábytek vám dovezeme až k vám domů zcela zdarma.

Aldo bydlí s vámi, buďme v kontaktu

Alternativní zboží

Jídelní stůl Elise

Jídelní stůl Elise

Předpokládaný termín:
3 - 4 týdny
od 7 860 Kč
Novinky do schránky
Posíláme pouze 2x měsíčně. Kdykoliv budete chtít, můžete se odhlásit.