Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Jídelní stůl pro početnou rodinu

Nabídka jídelních stolů z nejrůznějších materiálů a v nejrůznějších odstínech je velmi široká. Ale jídelní stoly, které by nabízely opravdu větší rozměr, třeba pro 12 osob, je už méně. Dnes si představíme jídelní stoly, které jsou rozměrově velké a navíc v daném interiéru ať už samostatné jídelny či jako součást obývacího pokoje, působí velmi originálně. Jídelní stoly francouzského výrobce kde jak víme, stolování není vůbec podceňováno.

 

Klasický jídelní stůl bez možnosti rozložení

V podstatě dělíme jídelní stoly do dvou základních kategorií. Ty, které lze rozložit na větší rozměry a ty, které nelze rozložit na větší rozměr. Pokud se více méně k společnému stolování scházíte ve stejném počtu a máte k dispozici velkou místnost, není důvod pořizovat jídelní stůl rozkládací. Výhodou je, že s jídelním stolem nemusíte manipulovat, jeho velikost je dána.

 

Jídelní stůl Manchester      

 

Francouzský výrobce představuje jídelní stoly moderní a jídelní stoly rustikální. A především u nábytku jako je jídelní stůl je rustikální design velmi oblíben. Jestliže máte místo na velký jídelní stůl, pak si můžete dovolit i mohutný, masivní design, který rustikální nábytek má. Jídelní stoly moderní jsou velmi oblíbené s povrchovou úpravou vysokého lesku, nebo s materiálů jako je kov a tvrzené sklo.

 

  

 

Velmi často je i moderní jídelní stůl mohutný. Na ilustrační fotografii představujeme například jídelní stůl, který je vyroben z mdf desky. Ta je umístěná na netradičně tvarovaných, kovových podstavcích. Výsledný efekt je pak velmi impozantní.

 

Rozkládací jídelní stůl s překvapivými možnostmi

Design nejen jídelních stolů, ale nábytku všeobecně je stále důmyslnější. V nedávné době španělský výrobce představil jídelní stůl, která má hned několik způsobů využití. Buďto jako klasický odkládací pult u stěny v předsíni, nebo jako stůl pro dvě, čtyři, šest a dokonce i osm osob. Jídelní stůl díky kvalitnímu mechanismu můžete opravdu využívat pro různý počet osob.

 

Jídelní stůl Kiona jako praktická komoda   Jídelní stůl Kiona jako psací stolek   Jídelní stůl Kiona pro dva

 

Jídelní stoly Helen v několika odstínech vás překvapí především možnou velkou změnou délky. Výrobce představuje zcela nový způsob řešení moderního bydlení. Kvalitní mechanismus je velmi snadný na manipulaci. Stůl můžete využít i jako odkládací pult, který znázorňuje první ilustrační fotografie.

 

                                                            Jídelní stůl Kiona pro početnou rodinu

 

Finální podoba stolu kdy nabízí maximální rozměr, pak slouží ke stolování až osmi lidem. Desky, které postupně při roztahování stolu vkládáte, je třeba někde v domácnosti schovat a vždy si vezmete takový počet desek ke vložení do stolu, jaký potřebujete. Tento důmyslný design je samozřejmě velmi vhodný i do malých interiérů v domácnosti, kde však rádi a často máme hosty.

Dnes už opravdu není problém si vybrat jídelní stůl tak, aby maximálně pokryl vaše potřeby. Vybírat můžete rovněž z nejrůznějších mechanismů pro rozložení. Jsou i jídelní stoly, které když nepotřebujete, z místnosti zcela odstraníte. Nabídka je tedy velmi široká a každý má možnost si vybrat.