Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Jídelní stůl Portland

Výrobce: PRS
Kód: PRS0062-2020
  • výška jídelního stolu 78 cm, hloubka 90 cm, šíře 140 cm
  • kvalitní zpracování, tloušťka materiálu až 30 mm
  • věrohodná imitace dřeva dub
  • nabídka dalších dílů
nedostupné
montáž
Snadná montáž
Sestavíte sami podle přehledného návodu
7 336 Kč

Parametry produktu

Výška: 78 cm
Šířka: 139 cm
Hloubka: 80 cm
Hmotnost: 45 kg
Počet balíků: 2 ks
Materiál: laminátová deska 16-30 mm
Provedení: zažehlené hrany
Barva: Světlý dub
Způsob dodání : v demontu
Výrobce: francouzský
Záruka: 24 měsíců

Návod k montáži

Ideální jídelní stůl do kuchyně či malé jídelny

Představujeme rozměrově menší jídelní stůl v nádherné a velmi věrohodné imitaci dřeva dub od francouzského výrobce. Jídelní stůl je ideálním doplněním menší kuchyně, nebo i menší jídelny, pokud máte k tomuto účelu k dispozici volnou místnost. S ohledem na nabídku i dalších dostupných dílů v kolekci je možné třeba zařídit i jídelní kout v obývacím pokoji. Nebo jednoduše pokud se vám jídelní stůl líbí, pořídit třeba menší komodu k němu, aby jste získali ucelenou sestavu.

Na kolekci nábytku Portland vás může nejvíce oslovit velmi zdařilá imitace dřeva dub. Pokud jste tedy milovníci nábytku z dubového dřeva, ale od jeho pořízení vás odrazovala příliš vysoká cena, pak kolekce Portland je řešením. Nábytek působí stejně jako díly z masivu mohutně a také tloušťka materiálu tomu odpovídá. V kolekci si můžete samozřejmě pořídit i rozměrově větší variantu jídelního stolu, který lze i rozložit. Nabídka dílů je široká a nábytek uplatníte pro vybavení jídelny i obývacího pokoje.

Parisot
Skupina Parisot vznikla ve Francii v roce 1936, kdy Jacques Parisot začal vyrábět nábytek, který kombinoval moderní design s tradiční řemeslnou výrobou, tedy důrazem na kvalitu.
Dnes Parisot vyrábí nábytek v souladu s Evropskými normami s důrazem na kvalitu a bezpečnost. Dětský nábytek tak splňuje přísné evropské bezpečnostní požadavky a také plochá balení pro snadný transport, spolu s podrobnými pokyny pro montáž.

Aldo bydlí s vámi, buďme v kontaktu