0
Infolinka: +420 777 761 549 (po-ne 8:00 - 18:00)
0
0 Kč
Košík je prázdný. Pojďme to napravit!
Doprava zdarma

Jídelní stůl Palace J28.090

Výrobce: Gaut
Kód: GA0014-2014
5 702 Kč
Dostupnost:
3 - 4 týdny
Doprava zdarma

Parametry produktu

Výška: 77 cm
Šířka: 90 cm
Délka: 170 cm
Materiál: mdf deska
Provedení: ABS hrana
Způsob dodání : v demontu
Barva: venge
Výrobce: francouzský
Záruka: 36 měsíců
Doprava: zdarma

Kvalitní jídelní stůl Palace v moderním designu

Nabídka nábytku pro vybavení jídelny z kolekce Palace je velmi široká nejen výběrem ze samostatných dílů, ale také svými odstíny. Jedním z oblíbených provedení je pak tmavá varianta nábytku, odstín venge, který jistě vhodně doplní především interiéry plné sluníčka. Jídelní stůl v moderním designu a vysoké kvalitě a proto vám nabízíme i prodlouženou záruku až na 3 roky. Poměr kvalita a cena je velmi příznivý.

Francouzský výrobce, který je autorem návrhu, klade velký důraz na kvalitu a zdravotní nezávadnost. Pro výrobu bylo použito mdf desky (nesrovnatelné s laminem), která má zakončení hran pomocí abs systému.
Certifikát ISO 9001 - kvalita
Certifikát ISO 14001 - záruka od 3 do 5 let na nábytek
Certifikát ISO 18001 - nábytek bezpečný pro užívání, zdravotní nezávadnost

 

Nabídka dílů kolekce Palace

Jak jsme se již zmínili, vybírat můžete v této kolekci z široké nabídky samostatných dílů nejen do jídelny, ale také obývacího pokoje. Proč právě tyto dva interiéry? Je to záměr výrobce, jelikož ne všichni bohužel disponují samostatnou místností pro vybavení jídelny. Častou variantou je zařízený jídelní kout v obývacím pokoji. Díky nabídce kolekce Palace může být vše harmonicky sladěno, v návaznosti.

 

- jídelna Palace v sestavě
- obývací pokoj Palace v sestavě
- jídelna Palace v bílém odstínu
- obývací pokoj Palace v bílém odstínu
- jídelna Palace v odstínu dub
- obývací pokoj Place v odstínu dub

 

 

Na fotografii návrhu jídelny můžete vidět také dostupnou variantu oválného jídelního stolu s možností rozložení na větší rozměr. Dostupné odstíny platí rovněž pro jídelní stůl Palace, který představujeme nyní. A samozřejmě jako již několik let, doprava zdarma po celé republice.

 

 

Gautier
Tým designérů společnosti Gautier vám v letošním roce velmi rád představuje další, velmi zajímavé, nové kolekce nábytku. Výroba je ryze francouzská, která se především soustředí na harmonii, upřímnost a soulad. Filozofie, která má za cíl neustálé navyšování kvality a kladení důrazu na detail.
Výrobce přináší designy a návrhy nábytku šité na míru dnešnímu životnímu stylu. Rovněž věnuje pozornost ochraně životního prostředí, především pak způsobem výroby. A pro dané kolekce nábytku nabízí také certifikáty.

Aldo bydlí s vámi, buďme v kontaktu
Novinky do schránky
Posíláme pouze 2x měsíčně. Kdykoliv budete chtít, můžete se odhlásit.