Showroom info

Navštivte náš nově otevřený showroom v Brně a prohlédněte si naše produkty.

Zákaznická podpora: +420 724 777 014 (Po-Pá 8:00 - 17:00)
0
0 Kč
Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Jídelní stůl Nolita 0382TARE

Výrobce: PRS
Kód: PRS00123-2016
Moderní jídelní stůl si můžete pořídit za bezkonkurenční cenu, ostatně jako všechny díly v kolekci. Nábytek od francouzského výrobce.
nedostupné
3 600 Kč

Parametry produktu

Barva: bílo-šedá
Výška (cm): 79 cm
Šířka (cm): 160 cm
Hloubka (cm): 88 cm
Materiál: laminátová deska 15-22 mm
Způsob dodání : v demontu
Výrobce: francouzský
Záruka: 24 měsíců
Doprava: zdarma

Jídelní stůl v moderním designu za bezkonkurenční cenu

Kolekce Nolita od francouzského výrobce představuje široký výběr z nabídky dílů a také mnoho možností pro vybavení jídelny, nebo obývacího pokoje. Díky identickému designu pro oba interiéry je kolekce vhodná také pro zařízení jídelního koutu v obývacím pokoji. Vše může být v jedné místnosti příjemně harmonické, nábytek na sebe bude navazovat. Identický design jídelního stolu najdete v kolekci Nolita také v odstínu šedá akácie.

 

Francouzský výrobce klade velký důraz na kvalitu nábytku. Materiálem pro výrobu je laminátová deska s tloušťkou 15 až 22 mm. Dodání v dílech s nutností montáže dle návodu. Doprava zdarma.Parisot
Skupina Parisot vznikla ve Francii v roce 1936, kdy Jacques Parisot začal vyrábět nábytek, který kombinoval moderní design s tradiční řemeslnou výrobou, tedy důrazem na kvalitu.
Dnes Parisot vyrábí nábytek v souladu s Evropskými normami s důrazem na kvalitu a bezpečnost. Dětský nábytek tak splňuje přísné evropské bezpečnostní požadavky a také plochá balení pro snadný transport, spolu s podrobnými pokyny pro montáž.

Aldo bydlí s vámi, buďme v kontaktu