Showroom info

Navštivte náš nově otevřený showroom v Brně a prohlédněte si naše produkty.

Zákaznická podpora: +420 724 777 014 (Po-Pá 8:00 - 17:00)
0
0 Kč
Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Jídelní stůl Namur 416752

Výrobce: DME - F
Kód: DME00100-2015
Bezkonkurenční cenu pro jídelní stůl z laminátové desky v odstínu šedý dub nabízí francouzský výrobce. Dostupné jsou další díly nábytku.
nedostupné
3 732 Kč

Parametry produktu

Barva: dub šedý
Výška (cm): 77,2 cm
Šířka (cm): 170 cm
Hloubka (cm): 90 cm
Materiál: laminátová deska 15-22 mm
Způsob dodání : v demontu
Výrobce: francouzský
Záruka: 24 měsíců
Doprava: zdarma

Jídelní stůl Namur

Kolekce nábytku Namur pro vybavení jídelny i obývacího pokoje se nám líbí pro spojení moderního designu a bezkonkurenční ceny. Té francouzský výrobce docílil použitým materiálem laminátové desky a jednoduchým návrhem. Jedním z dílů kolekce je i jídelní stůl, který nabízí místo pro čtyři osoby. Vhodně, můžeme říci nadčasově, je zvolen také odstín šedý dub. V kolekci najdete k jídelnímu stolu také designově vhodné jídelní židle, stejně jako vitrínu, nebo komodu. Lze tak vybavit celý interiér jídelny ve velmi moderním designu za velmi příjemnou cenu.

 

Laminátová deska s tloušťkou 15 a 22 mm, která byla použita pro výrobu jídelní stolu, může nabídnout příjemnou pořizovací cenu. Dodání stolu v dílech s nutností montáže. Doprava zdarma.

 

Demeyere
Společnost založena ve Francii v roce 1909 panem Lucienem Demeyére se od počátku snaží plně adaptovat potřebám trhu. Proto po celou dobu mění metody výroby, používá nové materiály a snaží se vždy přinášet moderní design.

1956 - p. Pierre Demeyére, syn zakladatele společnosti, se ujímá vedení a pokračuje ve filozofii výroby svého otce. Poprvé začaly být používány materiály jako laminátová deska.

Aldo bydlí s vámi, buďme v kontaktu