Zákaznická podpora: +420 724 777 014 (Po-Pá 8:00 - 17:00)
0
0 Kč
Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Jídelní stůl MES 03C

Kód: MWCC03
Klasický design rustikálního nábytku. Jídelní stůl vyrobený z borovice s úpravou světle hnědým voskem. Možné dle vašich rozměrů.
nedostupné
8 148 Kč

Parametry produktu

Barva: světle hnědá
Šířka (cm): 120 cm
Výška (cm): 76 cm
Hloubka (cm): 60 cm
Materiál: borovice
Povrchová úprava: voskování
Způsob dodání : v demontu
Záruka: 24 měsíců
Doprava: zdarma

Dřevěný jídelní stůl MES 03C

Jídelní stůl do kuchyně z kategorie rustikálního nábytku, který má svá specifika. Povrchová úprava voskováním ve světle hnědém, nebo tmavém odstínu, materiál borovicové dřevo. Nábytek z přírodních materiálu do vašeho interiéru je šance na ekologické bydlení.

Výrobce klade velký důraz na kvalitu, proto dřevo borovice, které používá je řádně vysušené a bez kazů. Maximálně tak zamezí pozdější deformaci nábytku vlivem změny teplot a vlhkosti v ovzduší. Za zmínku stojí také propracované detaily dřeva. V neposlední řadě můžeme jídelní stůl dodat dle vašich rozměrů, výrobu na zakázku.

 

Rustikální kuchyně a jídelny

Nabídka rustikálního nábytku je velmi široká a vy si můžete ze samostatných dílů sestavit kompletní vybavení vašeho interiéru. Příklady produktů jsou jen zlomkem naší široké nabídky.

 

- jídelna jako sestava v možném, rovněž dostupném odstínu bílé patiny
- dřevěné jídelní židle v rustikálním designu
- rustikální komody
- rustikální vitríny

 

Interiér sestavený z dílů rustikálního nábytku má své opodstatněné kouzlo. Pro použitý materiál a povrchovou úpravu voskování však nezapomínejte na jeho péči. Zcela určitě nesmíte na jídelní plochu stolu pokládat žádné horné předměty, ale to platí všeobecně také pro jiné, klasické materiály.

Rustikální nábytek vám dodáme také v dílech, konkrétně u stolu stačí pouze namontovat jeho nohy k jídelní ploše. Doprava zdarma v rámci celé republiky.

Aldo bydlí s vámi, buďme v kontaktu