Zákaznická podpora: +420 724 777 014 (Po-Pá 8:00 - 17:00)
0
0 Kč
Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Jídelní stůl Karan

Výrobce: PRS
Kód: PRS00275
Jídelní stůl s možností výběru ve třech barvách. Francouzský výrobce nabízí kvalitní nábytek do jídelny z lamina. Příjemná cena.
nedostupné
Barva
káva
bílá
dub
3 516 Kč

Parametry produktu

Výška (cm): 77,6 cm
Šířka (cm): 160 cm
Hloubka (cm): 88 cm
Materiál: lamino
Způsob dodání : v demontu
Výrobce: francouzský
Záruka: 24 měsíců
Doprava: zdarma

Jídelní stůl Karan

Vyberte si odstín, který vám vyhovuje. Jídelní stůl představujeme v několika odstínech tak, aby jste mohli spojit, či spíše sladit s dalšími díly nábytku do jídelny od francouzského výrobce. Na hlavní fotografii uvádíme v elegantním odstínu bílé, dále na dalších fotografiích můžete vidět netradiční kávový odstín a klasický odstín dubu.

 

Návrh výrobce nabízí moderní design, dostatečně velkou jídelní plochu 160x88 cm a jednoduchou údržbu a to díky použitému materiálu laminátové desky. Za zmínku stojí také velmi dostupná cena.

 

Parisot
Skupina Parisot vznikla ve Francii v roce 1936, kdy Jacques Parisot začal vyrábět nábytek, který kombinoval moderní design s tradiční řemeslnou výrobou, tedy důrazem na kvalitu.
Dnes Parisot vyrábí postele v souladu s Evropskými normami s důrazem na kvalitu a bezpečnost. Dětský nábytek tak splňuje přísné evropské bezpečnostní požadavky a také plochá balení pro snadný transport, spolu s podrobnými pokyny pro montáž.

Související zboží

Komoda Neo bílá 5 šuplíků

Komoda Neo bílá 5 šuplíků

Předpokládané doručení k vám do 5 týdnů
2 960 Kč
Aldo bydlí s vámi, buďme v kontaktu