0
Infolinka: +420 777 761 549 (po-ne 8:00 - 18:00)
0
0 Kč
Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Jídelní stůl Gospel 0350TARE

Výrobce: PRS
Kód: PRS00212-2016
9 619 Kč
Předpokládaný termín:
nedostupné

Parametry produktu

Výška: 78 cm
Šířka: 180 cm
Hloubka: 90 cm
Hmotnost: 58 kg
Počet balíků: 3 ks
Materiál: mdf deska, lamino
Způsob dodání : v demontu
Barva: sesame dub
Výrobce: francouzský
Záruka: 24 měsíců
Doprava: zdarma

Moderní jídelní stůl Gospel

Velmi elegantní a především kvalitní jídelní stůl představuje v kolekci nábytku Gospel francouzský výrobce. V identickém designu jídelního stolu můžete pořídit další díly nábytku pro kompletní vybavení nejen jídelny, ale rovněž obývacího pokoje. Pokud tedy máte malý interiér a součástí obývacího pokoje je jídelní kout, kolekce Gospel je k tomuto propojení dvou interiérů ideální. Jídelní stůl nabízí dva odstíny, světlý dub v kombinaci s imitací přírodního kamene. Můžeme považovat spojení odstínů tedy za velmi netradiční. V kolekci najdete také rozkládací jídelní stůl.

 

Francouzský výrobce klade velký důraz na kvalitu a tomu odpovídá i tloušťka materiálu. Laminátová deska s tloušťkou 18 až 28 mm, povrchová úprava v mdf desce, to vše přispívá ke kvalitě. Dodání jídelního stolu v dílech s nutností montáže dle návodu. Doprava zdarma.Parisot
Skupina Parisot vznikla ve Francii v roce 1936, kdy Jacques Parisot začal vyrábět nábytek, který kombinoval moderní design s tradiční řemeslnou výrobou, tedy důrazem na kvalitu.
Dnes Parisot vyrábí postele v souladu s Evropskými normami s důrazem na kvalitu a bezpečnost. Dětský nábytek tak splňuje přísné evropské bezpečnostní požadavky a také plochá balení pro snadný transport, spolu s podrobnými pokyny pro montáž.

Aldo bydlí s vámi, buďme v kontaktu

Alternativní zboží

Rozkládací jídelní stůl Waren 0124TARE-ALLO

Rozkládací jídelní stůl Waren 0124TARE-ALLO

Předpokládaný termín:
3 - 4 týdny
4 041 Kč
Novinky do schránky
Posíláme pouze 2x měsíčně. Kdykoliv budete chtít, můžete se odhlásit.