0
Infolinka: +420 724 777 014 (po-pá 8:00 - 17:00) (so-ne - email, chat)
0
0 Kč
Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Jídelní stůl Chris 0196TACA

Výrobce: PRS
Kód: PRS00136-2016
8 011 Kč
Předpokládaný termín:
nedostupné

Parametry produktu

Výška: 78 cm
Šířka: 135 cm
Hloubka: 130 cm
Hmotnost: 52 kg
Počet balíků: 2 ks
Materiál: lamino – mdf deska
Způsob dodání : v demontu
Barva: světlá akácie-imitace kamene
Výrobce: francouzský
Záruka: 24 měsíců
Doprava: zdarma

Moderní jídelní stůl Chris

V nabídce jídelních stolů bohužel jen málokdy výrobci nabízí jídelní plochu ve tvaru čtverce. U jídelního stolu z kolekce nábytku Chris od francouzského výrobce je představeno právě toto řešení, tento design. Samozřejmě, že v kolekci nechybí ani klasický jídelní stůl ve tvaru obdélníku, který lze i rozložit. Pokud však vaše volba padne na čtvercový stůl, je třeba pamatovat na to, že je vhodnější do větších místností, nebo jídelen, které jsou jako samostatné místnosti a ne součástí obývacího pokoje. Jídelní stůl je velmi kvalitní, nadčasový není jenom design, ale rovněž povrchová úprava ve dvou odstínech. Světlá akácie a imitace přírodního kamene. Nadčasové jsou i další díly v kolekci, z kterých můžete sestavovat nejrůznější interiéry.

 

Francouzský výrobce klade v kolekci Chris velký důraz na kvalitu a proto jako materiál zvolil jak laminátovou desku, tak mdf desku. Imitace přírodního kamene je velmi věrohodná, se strukturou a to díky novým technologiím povrchových úprav. Dodání stolu v dílech s nutností montáže dle návodu. Doprava zdarma.

 

Parisot
Skupina Parisot vznikla ve Francii v roce 1936, kdy Jacques Parisot začal vyrábět nábytek, který kombinoval moderní design s tradiční řemeslnou výrobou, tedy důrazem na kvalitu.
Dnes Parisot vyrábí kolekce nábytku v souladu s Evropskými normami s důrazem na kvalitu a bezpečnost. Dětský nábytek tak splňuje přísné evropské bezpečnostní požadavky a také plochá balení pro snadný transport, spolu s podrobnými pokyny pro montáž.

Aldo bydlí s vámi, buďme v kontaktu

Alternativní zboží

Rozkládací jídelní stůl Waren 0124TARE-ALLO

Rozkládací jídelní stůl Waren 0124TARE-ALLO

Předpokládaný termín:
3 - 4 týdny
4 122 Kč
Rozkládací jídelní stůl Luneo 0321TARE

Rozkládací jídelní stůl Luneo 0321TARE

Předpokládaný termín:
3 - 4 týdny
5 747 Kč
Novinky do schránky
Posíláme pouze 2x měsíčně. Kdykoliv budete chtít, můžete se odhlásit.