Showroom info

Navštivte náš nově otevřený showroom v Brně a prohlédněte si naše produkty.

Zákaznická podpora: +420 724 777 014 (Po-Pá 8:00 - 17:00)
0
0 Kč
Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Jídelní stůl Block 104116

Výrobce: DME - F
Kód: DME0084-2015
Pokud jste milovníky retro designu, v kolekci Block od francouzského výrobce si přijdete na své. Jídelní stůl v retro stylu.
nedostupné
9 541 Kč

Parametry produktu

Barva: světlý dub-bílá
Výška (cm): 76 cm
Šířka (cm): 90 cm
Délka (cm): 160 cm
Materiál: laminátová deska 15-22 mm
Způsob dodání : v demontu
Výrobce: francouzský
Záruka: 24 měsíců
Doprava: zdarma

Jídelní stůl v retro designu jako řešení malého interiéru

Pravdou je, že retro design je především záležitostí pro vybavení rozměrově menších interiérů. Příkladem může být kolekce nábytku Block určená pro vybavení jídelny či obývacího pokoje od francouzského výrobce. A jedním z dílů je i tento jídelní stůl, který se nám líbí také proto, že má zakulacené hrany. Pokud máte malé děti, zase jeden bezpečnostní prvek v domácnosti navíc. V identickém designu lze pořídit řadu dalších dílů ke stolu, můžete si tak zařídit celý interiér jídelny. Design minimalistický, vhodný třeba do bydlení panelákového typu. I to je retro design. Spojení imitace světlého dubu a bílé je rovněž velmi příjemné.

 

Francouzský výrobce je jedním z hlavních protagonistů retro designu v naší nabídce. Samozřejmě je zde kladen velký důraz i na kvalitu. Materiálem je laminátová deska s tloušťkou 15 a 22 mm. Dodání v dílech s nutností montáže dle návodu. Doprava zdarma.

 

Demeyere
Společnost založena ve Francii v roce 1909 panem Lucienem Demeyére se od počátku snaží plně adaptovat potřebám trhu. Proto po celou dobu mění metody výroby, používá nové materiály a snaží se vždy přinášet moderní design.

1956 - p. Pierre Demeyére, syn zakladatele společnosti, se ujímá vedení a pokračuje ve filozofii výroby svého otce. Poprvé začaly být používány materiály jako laminátová deska.

Alternativní zboží

Jídelní stůl Travis

Jídelní stůl Travis

Předpokládané doručení k vám do 5 týdnů
4 993 Kč
Aldo bydlí s vámi, buďme v kontaktu