Zákaznická podpora: +420 724 777 014 (Po-Pá 8:00 - 17:00)
stylové bydlení
0
0 Kč
Košík je prázdný. Pojďme to napravit!
0

První dojem dvakrát neuděláte. A vaše předsíň také ne. Zařiďte si ji se stylem.

Doprava
zdarma nad 2 000 Kč
Doručení
za 3-7 dní

I vaše koupelna si zaslouží vypadat krásně jako vy. Zařiďte si ji stylovým nábytkem a vybavením.

Doprava
zdarma nad 2 000 Kč
Doručení
za 3-7 dní

Jídelní set s kulatým stolem Concrete

Výrobce: ZJL
Kód: ZJL027-2018
Předpokládaný termín:
nedostupné
Jídelní kulatý stůl Concrete
6 656 Kč
Jídelní židle Wax PU Black
2 944 Kč
Jídelní židle Wax PU Dark brown
2 944 Kč
Industriální stropní osvětlení Concrete
5 311 Kč

Parametry produktu

Barva: šedá
Stůl: 76x120x120 cm
Jídelní židle: 80x42x54 cm
Cena: min. odběr židlí 4 ks
Materiál: Nerezová ocel, dřevo
Povrchová úprava: lakováním
Způsob dodání : v demontu
Výrobce: holandský
Záruka: 24 měsíců
Doprava: zdarma

Kulatý stůl z masivu s moderními židlemi a k tomu nádherné designové osvětlení

Holandský výrobce je fenoménem pro návrhy jídelních sestav. Můžete si vybírat z desítek nejrůznějších sestav a máte k dispozici pro vybavení vaší jídelny stovky různých množností. Představujeme tentokráte jídelní stůl ze dřeva akácie s šedým nádechem na velmi nepravidelném leč moderním podstavci či řekněme konstrukci. Ta je vyrobena z nerezové oceli s černým nátěrem a tak lze s určitosti říci, že jídelní stůl patří mezi velmi kvalitní. Jídelní židle s originálním čalouněním barevně ladící se stolem a pomyslnou tečkou je zde velké stropní osvětlení v industriálním designu. Vše můžete pořídit jako ucelenou sestavu, nebo samostatně. Třeba si vyberete jen osvětlení, nebo zrovna sháníte jen jídelní stůl.


Holandský výrobce se ve většině návrhů nechává inspirovat industriálním designem, který se stal v posledních letech velkým trendem. Spojují se netradiční kusy nábytku různých odstínů, ale vše tón v tónu. Dřevo jako materiál bývá surově zpracováváno, není to zcela uhlazený design, ale charakteristickým prvkem je nepravidelnost, který v konečném důsledku působí v interiéru velmi harmonicky.Zijlstra
Společnost Zijlstra vznikla v roce 1957 jako společnost zabývající se zpracováním kovů se specializací na výrobu domácích dekorací. Již v té době byla svými výrobky velmi nadčasová a inovativní, takže netrvalo dlouho a našla si oblibu u široké veřejnosti. Se všemi znalostmi a zkušenostmi, které společnost nasbírala při používání cínu, mosazi a jiných kovů při výrobě dekorací, bylo logickým krokem začlenit více těchto surovin také do návrhů nábytků v kombinaci se dřevem. V současné době je společnost Zijlstra jedním z předních výrobců designového nábytku s kolekcí, která se skládá z více než 800 různých modelů.

Aldo bydlí s vámi, buďme v kontaktu
Novinky do schránky

Každý týden to nejzajímavější ze světa bydlení.
Kdykoliv budete chtít, můžete se odhlásit.