Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Jídelní sestavy z masivu

Stále více přibývá zákazníků, kteří v dnešní uspěchané době touží alespoň v interiéru doma vytvářet útulnou atmosféru. A příjemnou atmosféru Vám jistě nevytvoří moderní skleněný, plastový, nebo kovový nábytek, ale nábytek z přírodních materiálů jakým je dřevo. V dnešním článku bychom Vám rádi představili kategorii nábytku ze dřeva jako vybavení interiéru jídelny. Nábytek ze dřeva je v několika designech a to rustikální nábytek, moderní nábytek z masivu a klasický nábytek z masivu. Dřevo jak je známo uklidňuje a působí na každého velmi příjemně. Nabídka francouzského výrobce nábytku do jídelny je navíc unikátní.

Jídelny ve francouzském stylu

na první fotografii představuje jídelnu z kolekce Elise od francouzského výrobce. Jídelnu Elise můžeme označit jako typickou pro francouzský venkov. Design této kolekce nábytku do jídelny je zcela ovlivněn francouzskou kulturou a stylem. Můžeme říci až romantický vzhled, který francouzský výrobce přenesl do moderní doby tak, aby nábytek do jídelny byl plně funkční. Například deska jídelního stolu je z mléčného skla, čímž se navýšila velmi praktičnost stolu. Povrchová úprava pomocí moderních technologií, jídelní židle mají výztuže apod. Tedy celkově je nábytek kvalitnější, než v dobách dávno minulých. Ponechán byl beze změn pouze design. Jídelna kolece Elise je jednou z mnoha, další jídelny ve stejném designu najdete samozřejmě na našich stránkách.

 

                                                

 

Jsou však také zákazníci, kteří upřednostňují dřevo jako materiál, ale rustikální design není to pravé ořechové. Zákazníci, kteří dávají přednost modernímu designu si však v dnešní době i takový nábytek z masivu mohou pořídit. Na fotografii uvádíme jednu z mnoha kolekcí nábytku do jídelny právě v moderním designu. Účelové, vkusné a velmi praktické zpracování dřeva, často například v kombinaci s přírodním kamenem.

 

                       

 

Kolekcí moderního nábytku má ve své nabídce francouzský výrobce opravdu dostatek a jednotlivé díly můžete rovněž pořídit samostatně. Mezi nejoblíbenější nábytek do jídelny patří již tradičně jídelní stoly a vitríny, často nazývané také slengově "skleníky". Vitríny pro vystavení jídelních servisů, či uschování příborů a dalších potřeb pro stolování, jsou v interiéru jídelny velmi praktickým pomocníkem. Materiály, z kterých je nábytek do jídelny vyroben je borovice, dubové, bukové, nebo smrkové dřeva. Mezi finančně nejnáročnější patří dřevo dubu, jelikož může nabídnout nejdelší životnost nábytku, ale také nejvyšší kvalitu. Věříme, že spousty z vás, nové, moderní kolekce nábytku z masivu, ale i klasické rustikální příjemně osloví.