0
Infolinka: +420 724 777 014 (po-pá 8:00 - 17:00) (so-ne - email, chat)
0
0 Kč
Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Jídelní sestava SHA II - díly

Výrobce: Gaut
Kód: GA00259
Předpokládaný termín:
3 - 4 týdny
Doprava zdarma
Výnos do patra zdarma
Vitrína: 110x156x45 cm
Komoda 4D: 205x81x45
Stůl: 180-220x76x90

Parametry produktu

Materiál: mdf deska
Provedení: ABS hrana
Způsob dodání : v demontu
Barva: dub šedý
Výrobce: francouzský
Záruka: 36 měsíců
Doprava: zdarma

Jídelna té nejvyšší kvality, značkový nábytek Gami

Pokud hledáte opravdu kvalitní nábytek, opatřený nejen několika certifikáty jakosti, ale také značkou, bezesporu vás osloví nabídka francouzského výrobce Gautier. Ten nejen pro vybavení jídelny, ale i dalších interiérů, přináší na náš trh nábytek pod známou značkou Gami. Známou spíše v západních částech Evropy, do východní se takový nábytek dostává také prostřednictvím našeho portálu. Čím vás především kolekce SHA do jídelny, ale také obývacího pokoje může oslovit?

Francouzský výrobce klade velký důraz na kvalitu a tu, jak jsme již uvedli, dokládá certifikáty. S kvalitou souvisí také materiál použitý při výrobě a samotné zpracování. Materiálem je mdf deska, která je zakončená abs hranou, pro docílení kvality to nejlepší možné spojení.

 

Certifikát ISO 9001 - kvalita
Certifikát ISO 14001 - záruka od 3 do 5 let na nábytek
Certifikát ISO 18001 - nábytek bezpečný pro užívání, zdravotní nezávadnost

 

Čím začít při sestavování jídelny

Především počtem jídelních židlí a velikostí jídelního stolu. Při vybavování interiéru jídelny musíme mít na zřeteli v prvé řadě to, kolik osob se u jídelního stolu bude scházet denně. Až poté přichází na řadu otázka, zda velikost prostoru je dostatečná také pro větší stůl, jak často máte návštěvu a zda je třeba počítat také někdy s nutností větší jídelní plochy. Pokud ano, ale váš interiér jídelny je malý, tou nejlepší možnou volbou je jídelní stůl rozkládací.

Co vše nabízí kolekce SHA pro zařízení vašeho interiéru jídelny? No, není toho málo a především ve stejném designu můžete pořídit také nábytek do obývacího pokoje. To je velmi prozíravé od výrobce, jelikož v posledních letech je spojení jídelny, či kuchyně s obývacím pokojem do jedné místnosti velmi častým řešením.

 

- čtyřdveřová komoda J38.514 (vnitřním uspořádáním jsou police)
- jídelní stůl rozkládací J38.090 (délku lze ze 180 cm prodloužit na 220 cm)
- vitrína J38.175 (plné fronty, vnitřní uspořádání police)

 

Velmi zajímavě je zvolen také odstín, který díky novým technologiím povrchových úprav je k nerozeznání od pravého masivu. Odstín pod názvem šedý dub, který nabízí i reliéfní povrch. Nabídka dalších dílů je velmi široká a všechny najdete na našich stránkách pod shodným názvem SHA (stačí zadat do našeho vyhledávání). Jako prodejci vám také pro zpříjemnění nákupů nabízíme dopravu zdarma po celé republice již řadu let. V neposlední řadě, možná mnohé z vás bude zajímat několik základních informací o francouzském výrobci.Gautier
Tým designérů společnosti Gautier vám v letošním roce velmi rád představuje další, velmi zajímavé, nové kolekce nábytku. Výroba je ryze francouzská, která se především soustředí na harmonii, upřímnost a soulad. Filozofie, která má za cíl neustálé navyšování kvality a kladení důrazu na detail.
Výrobce přináší designy a návrhy nábytku šité na míru dnešnímu životnímu stylu. Rovněž věnuje pozornost ochraně životního prostředí, především pak způsobem výroby. A pro dané kolekce nábytku nabízí také certifikáty.

  

Aldo bydlí s vámi, buďme v kontaktu
Novinky do schránky
Posíláme pouze 2x měsíčně. Kdykoliv budete chtít, můžete se odhlásit.