0
Infolinka: +420 724 777 014 (po-pá 8:00 - 17:00) (so-ne - email, chat)
0
0 Kč
Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Jídelní sestava SHA I - díly

Výrobce: Gaut
Kód: GA00258
Předpokládaný termín:
3 - 4 týdny
Doprava zdarma
Výnos do patra zdarma
Stůl: 113-153x74x113
Vitrína: 110x156x45 cm
Komoda: 157x81x45

Parametry produktu

Materiál: mdf deska
Provedení: ABS hrana
Způsob dodání : v demontu
Barva: dub šedý
Výrobce: francouzský
Záruka: 36 měsíců
Doprava: zdarma

Kvalitní nábytek do jídelny SHA

Pokud upřednostňuje kvalitu před nízkou cenou, kolekce SHA vás svými vlastnostmi může velmi oslovit. Kolekce nabízí samostatné díly nábytku na výběr, z kterých si můžete sestavit nejrůznější návrhy jídelny, nebo obývacího pokoje. Nábytek určen ne náhodou právě pro tyto interiéry, jelikož v dnešní době je zcela běžnou záležitostí propojení kuchyně, nebo jídelny právě s obývákem. Čím vás kolekce osloví nejvíce?

Francouzský výrobce klade důraz na kvalitu, což dokládá nejen jakostní značkou Gami, ale také několika certifikáty. S kvalitou úzce souvisí materiál a zpracování. Výrobce použil mdf desku, která je zakončená abs hranou.

 

Certifikát ISO 9001 - kvalita
Certifikát ISO 14001 - záruka od 3 do 5 let na nábytek
Certifikát ISO 18001 - nábytek bezpečný pro užívání, zdravotní nezávadnost

 

Jak správně sestavit jídelnu, jídelní kout?

Tím nejhlavnějším pro sestavení jídelny a zároveň určujícím také pro výběr dalšího nábytku do ní je, pro kolik strávníků, osob, by měla být. Dle toho pak pořizujeme velikost stolu, počet židlí, či dalších dílů. Náš návrh na fotografii je jídelna pro menší interiéry a menší počet osob.

Ke kulatému stolu doporučujeme maximální počet tří židlí, s ohledem na pohodlí a dostatek místa při stolování. Jídelní stůl však lze rozložit pro více osob v případě potřeby. Kromě již zmiňovaných jídelních židlí, které nejsou v nabídce, lze tedy pořídit z následujících.

 

- vitrína v podobě skříně s policí J38.175 ( vnitřní prostor dvě police)
- komoda třídveřová s policemi J38.500
- jídelní stůl kulatý J38.082 (s možností rozložení pro další osoby)

 

Velmi zajímavě je zvolen také odstín, který díky novým technologiím povrchových úprav je k nerozeznání od pravého masivu. Odstín pod názvem šedý dub, který nabízí i reliéfní povrch. Nabídka dalších dílů je velmi široká a všechny najdete na našich stránkách pod shodným názvem SHA (stačí zadat do našeho vyhledávání). Jako prodejci vám také pro zpříjemnění nákupů nabízíme dopravu zdarma po celé republice již řadu let. V neposlední řadě, možná mnohé z vás bude zajímat několik základních informací o francouzském výrobci.

 

Gautier
Tým designérů společnosti Gautier vám v letošním roce velmi rád představuje další, velmi zajímavé, nové kolekce nábytku. Výroba je ryze francouzská, která se především soustředí na harmonii, upřímnost a soulad. Filozofie, která má za cíl neustálé navyšování kvality a kladení důrazu na detail.
Výrobce přináší designy a návrhy nábytku šité na míru dnešnímu životnímu stylu. Rovněž věnuje pozornost ochraně životního prostředí, především pak způsobem výroby. A pro dané kolekce nábytku nabízí také certifikáty.

 

Aldo bydlí s vámi, buďme v kontaktu

Alternativní zboží

Jídelna Toscane J36 - díly

Jídelna Toscane J36 - díly

Předpokládaný termín:
3 - 4 týdny
od 17 115 Kč
Jídelna Hanna J14 - díly

Jídelna Hanna J14 - díly

Předpokládaný termín:
3 - 4 týdny
od 15 482 Kč
Novinky do schránky
Posíláme pouze 2x měsíčně. Kdykoliv budete chtít, můžete se odhlásit.