Showroom info

Navštivte náš nově otevřený showroom v Brně a prohlédněte si naše produkty.

Zákaznická podpora: +420 724 777 014 (Po-Pá 8:00 - 17:00)
stylové bydlení
0
0 Kč
Košík je prázdný. Pojďme to napravit!
0

První dojem dvakrát neuděláte. A vaše předsíň také ne. Zařiďte si ji se stylem.

Doprava
zdarma nad 2 000 Kč
Doručení
za 3-7 dní

I vaše koupelna si zaslouží vypadat krásně jako vy. Zařiďte si ji stylovým nábytkem a vybavením.

Doprava
zdarma nad 2 000 Kč
Doručení
za 3-7 dní

Jídelní sestava 190 Dub

Výrobce: ZJL
Kód: ZJL029-2018
Předpokládaný termín:
nedostupné
Jídelní stůl 190 cm Dub
7 294 Kč
Jídelní židle s loketním opěrkami Black
3 331 Kč
Designové stropní osvětlení Puch ball
5 376 Kč

Parametry produktu

Barva: dub, černá
Stůl: 76x190x90 cm
Jídelní židle: 81x56x62 cm
Cena: min. odběr židlí 4 ks
Materiál: Dub
Povrchová úprava: lakováním
Způsob dodání : v demontu
Výrobce: holandský
Záruka: 24 měsíců
Doprava: zdarma

Nejen domů do jídelny, ale jídelní sestava do reprezentačních místností, restaurace, tam kde patří netradiční design

Jídelní stůl pro čtyři i šest osob, designové židle i svítidlo, kvalitní materiály a originální, trendy design. Všechny tyto prvky mohou vytvořit vaši krásnou jídelní sestavu, ať už jako vybavení samostatné jídelny, nebo jako jídelní kout třeba v obývacím pokoji. Holandský výrobce se věnuje designovému nábytku již řadu let a my vám nyní představuje další z řady unikátních návrhů pro vybavení vaší domácnosti. Na prvním místě je zde však kvalita, kterou chceme zdůraznit. Ta není dána jen precizní výrobou holandského výrobce, ale rovněž použitými materiály. Pro jídelní stůl a židle je vždy použito k výrobě konstrukcí nerezové oceli. Nábytek je tak stabilní a připravený i na vysokou zátěž. Deska jídelního stolu z tvrdého dubového dřeva. Kvalitní masivní dřevo s vysokou hustotou, ale i přesto si dávejte pozor na pokládání horkých předmětů, aby vám nevznikly nevzhledné skvrny. Jídelní židli si můžete vybrat ze dvou různých odstínů a vůbec se nebojte pořídit židle ve dvou odstínech.

Materiálem pro čalounění je umělohmotný potah, který velmi věrně imituje broušenou kůži, péče o židle je však daleko snazší, jelikož jsou omyvatelné. Můžete tak pořídit i v případě, že jste rodina s malými dětmi. A posledním designovým prvkem celé sestavy je bezesporu velmi sofistikované osvětlení, které dá celému návrhu teprve tu pomyslnou, dokonalou tečku.


Zijlstra
Společnost Zijlstra vznikla v roce 1957 jako společnost zabývající se zpracováním kovů se specializací na výrobu domácích dekorací. Již v té době byla svými výrobky velmi nadčasová a inovativní, takže netrvalo dlouho a našla si oblibu u široké veřejnosti. Se všemi znalostmi a zkušenostmi, které společnost nasbírala při používání cínu, mosazi a jiných kovů při výrobě dekorací, bylo logickým krokem začlenit více těchto surovin také do návrhů nábytků v kombinaci se dřevem. V současné době je společnost Zijlstra jedním z předních výrobců designového nábytku s kolekcí, která se skládá z více než 800 různých modelů.

Aldo bydlí s vámi, buďme v kontaktu
Novinky do schránky

Každý týden to nejzajímavější ze světa bydlení.
Kdykoliv budete chtít, můžete se odhlásit.