Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Jídelní sada Wiginni white, gold - 24 kusů

Výrobce: Hanah home
Kód: AGD00679-2022
  • 100% porcelán
  • plytký talíř: 25 cm (6 ks)
  • hluboký talíř: 23 cm (6 ks)
  • miska: 15 cm / 250 ccm (6 ks)
  • dezertní talíř: 20 cm (6 ks)
nedostupné
4 131 Kč

Parametry produktu

Hmotnost: 10,3 kg
Barva: Bílá, zlatá
Materiál: porcelán
Způsob dodání : v jednom díle
Výrobce: turecký
Záruka: 24 měsíců

Tradiční a stále trendy, jídelní servis porcelánový bílý

Přemýšlíte, jaký jídelní servis zvolit pro slavnostněji prostřenou tabuli? Neradi experimentujete s módními výstřelky? Tradiční porcelánový servis v designu, který je známý již celou řadu let je možná odpovědí na vaše hledání. Můžeme říci design zcela beze změn a to je velmi dobře. Možná si tento design bílého jídelního servisu se zlatým okrajem ještě pamatujete od svých prarodičů. A my jsme velmi rádi, že designéři se k tomuto tradičnímu vzoru pro talíře, misky, polévkovou mísu, šálky, podšálky a řadu dalších dílů, vrátili. Je to klasika pro opravdu slavnostní, nebojíme se říci až luxusní stolování. Samozřejmě, že pokud nejste až takoví velcí příznivci okázalého stolování, hledáte něco menšího, nebo spíše modernějšího, z nabídky jídelních servisů můžete vybírat z desítek designů.

Všechny díly mají tradiční zlaté okraje, ale i tradiční vzor, které dodává celé sestavě ještě více na eleganci a okázalosti. Pro slavnostní oběd, nebo štědrovečerní večeři, nebo k běžnému, každodennímu užívání, pokud milujete stolování úhledné, bez chybičky a jídelní stůl i na nedělní oběd prostíráte. Kvalitní porcelán, který také něco vydrží. V případě, že se vám jídelní servis líbí, ale máte představu něčeho menšího, pak identický design vám nabízíme i v počtu dvaceti čtyř kusů.

Nábytek Aldo, design, který nikde jinde nenajdete

Mít výhradní zastoupení od daných výrobců, má pro vás zákazníky určitou váhu spolehlivé společnosti. Výhradní zastoupení není jednoduché získat a my jako prodejce nábytku a dekorací jsme velmi rádi, že tímto zastoupením se můžeme pochlubit hned u několika výrobců. Navíc pro vás jako zákazníky má výhradní zastoupení kouzlo v tom, že interiér bude originální a netradiční. Výhradní zastoupení je také o nádherných designech, které je třeba pro vás zákazníky získat a o to se snažíme již několik let. Vybírejte nábytek s láskou tak, jako my ho s láskou pro vás hledáme po celém světě.

Aldo bydlí s vámi, buďme v kontaktu