Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Jídelní lavice ke stolu Basalte oak

Výrobce: Gaut Top
Kód: GA0099-2022
  • cena uvedena za jednu lavici
  • materiál mdf desky, zakončení hran ABS
  • celková nosnost 140 kg
  • k jídelnímu stolu doporučujeme vždy dvě lavice
Doprava zdarma
Doprava ZDARMA. Doručujeme beze změn.

Doprava bez starostí

Máme vlastní dopravu a díky tomu se vy o nic nemusíte starat.

Úspory stovky až tisíce korun

Doručení produktů může často navýšit celkovou cenu objednávky až o několik stovek korun, ale u nás za dopravu neplatíte.

Doprava zdarma nad 8.000 Kč

Naši řidiči vám krabici s nábytkem zdarma doručí před vchodové dveře.

Předpokládané doručení k vám do 4 týdnů
10 330 Kč

Parametry produktu

Výška: 49 cm
Šířka: 110 cm
Hloubka: 30 cm
Materiál: mdf deska, laminátová deska 15-22 mm
Provedení: ABS hrana
Barva: světlý šedý dub-imitace kamene, dub brushed
Způsob dodání : v demontu
Výrobce: francouzský
Záruka: 24 měsíců

Lavice k jídelnímu stolu, tradiční řešení country designu

Není ani tak o komfortu, jako spíše designu, který díky lavicím u jídelního stolu rozhodně dokáže vytvořit originální vybavení jídelny. Netradiční design u nás na nábytku Aldo milujeme a proto netradiční designy v tak širokém, exkluzivním zastoupení od mnoha výrobců najdete. Jednou z velmi netradičních, originálních kolekcí je i nábytek Basalte od francouzského výrobce. Styl, elegance, věrohodná imitace dřeva dub a přírodního kamene, to vše vytváří velmi příjemnou, hřejivou atmosféru.

Francouzský výrobce představuje nábytek s certifikací, kvalita je tak na té nejvyšší možné úrovni. To samozřejmě platí pro všechny díly v této kolekci a vybrat si můžete k lavici ze dvou typů jídelních stolů, vitrín, ale také komodu, nebo dokonce nábytek do obývacího pokoje. Lavice doporučujeme pořídit vždy dvě k jídelnímu stolu, ale třeba někdo z vás potřebuje jen lavici jednu jako dekorační prvek, někdo třeba pořídí lavici do předsíně. V každém případě vám nabízíme kvalitní produkt, který vám rozhodně udělá radost.

Certifikát ISO 9001 - kvalita 
Certifikát ISO 14001 - záruka od 2 do 4 let na nábytek 
Certifikát ISO 18001 - nábytek bezpečný pro užívání, zdravotní nezávadnost

Nábytek Aldo, design, který nikde jinde nenajdete

Mít výhradní zastoupení od daných výrobců má pro vás zákazníky určitou váhu spolehlivé společnosti. Výhradní zastoupení není jednoduché získat a my jako prodejce nábytku jsme velmi rádi, že tímto zastoupením se můžeme pochlubit hned u několika výrobců. Navíc pro vás jako zákazníky má výhradní zastoupení kouzlo v tom, že váš interiér bude originální a netradiční. Výhradní zastoupení je také o nádherných designech, které je třeba pro vás zákazníky získat a o to se snažíme již několik let. Nábytek s duší, nábytek s temperamentem, nábytek od Aldo.

Gautier
Tým designérů společnosti Gautier vám v letošním roce velmi rád představuje další, velmi zajímavé, nové kolekce nábytku. Výroba je ryze francouzská, která se především soustředí na harmonii, upřímnost a soulad. Filozofie, která má za cíl neustálé navyšování kvality a kladení důrazu na detail. Výrobce přináší designy a návrhy nábytku šité na míru dnešnímu životnímu stylu. Rovněž věnuje pozornost ochraně životního prostředí, především pak způsobem výroby. A pro dané kolekce nábytku nabízí také certifikáty.

Související zboží

Jídelní stůl Basalte square oak

Jídelní stůl Basalte square oak

Předpokládané doručení k vám do 4 týdnů
20 197 Kč
Aldo bydlí s vámi, buďme v kontaktu