Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Jídelna v rustikálním stylu

Rustikální nábytek je specifická kategorie nábytku, která se vyznačuje stylovým designem a netradiční povrchovou úpravou. Rustikální nábytek je na nábytku Aldo velmi oblíbenou kategorií také díky možnosti výroby atypického nábytku, dle vašich požadavků. Zadejte si své vlastní rozměry a můžete si také vytvořit svůj vlastní design, který jsme schopni vyrobit. Dnes vám představíme rustikální jídelnu, nebo chcete-li kuchyň ze dřeva borovice v bílé patině.

Selský styl ve vaší jídelně, kuchyni

Pro mnoho z nás je kuchyň hlavní místností v interiéru. V kuchyni se vaří, což obvykle zaměstnává jednoho člena rodiny, v kuchyni se pak také jí a jídelního stolu často probíhá i značná část společenského života domácnosti. A pro někoho je tohle všechno neodmyslitelně spjato s rustikálním stylem, se stylem selským a chcete-li, pak tradičním či konzervativním. Poptávka po klasickém, selském nábytku je v Česku poměrně značná a odpovídá tomu také relativně široká nabídka prodejců a výrobců, kteří se orientují pouze a jen na rustikální nábytek.

 

                                               

 

Platí to i v případě rustikálním či čistě kuchyňského vybavení. Rustikální jídelna, kterou vám dnes představíme má jedinečný, originální dezign, který jistě potěší všechny milovníky klasického stylu zařizování kuchyní a jídelen. Jídelna na fotografii nabízí stylový kredenc, komodu s policí na zavěšení a jídelní stůl s židlemi. Kombinace dvou odstínů, kdy bílá hraje prim a je doplněna příjemným odstínem přírodní borovice. Výrobce klade důraz, což je zřejmé již z fotografií, na detail v podobě úchytek, vysokou kvalitu a originalitu designu. Jídelna na fotografii je pouhým návrhem, vy si však můžete vybrat z široké nabídky samostatných dílů rustikálního nábytku na našich stránkách v několika barevných variantách.

 

   

 

Závěrem

Rustikální nábytek, stejně jako rustikální jídelny mají zcela nepopiratelně romantického ducha a jsou schopny vytvořit takovou atmosféru, bez které si mnozí uživatelé jednoduše příjemné bydlení nedovedou ani představit. Atmosféra venkova a selský styl jsou zdrojem klidu a mohou tak stát v kontrastu s dnešním hektickým světem. Možná právě proto jsou tolik vyhledávané.