0
Infolinka: +420 777 761 549 (po-ne 8:00 - 18:00)
0
0 Kč
Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Jídelna Chris 0196 v nabídce dílů

Výrobce: PRS
Kód: PRS00143-2016
Předpokládaný termín:
nedostupné
Stůl: rozkládací-180+40x78x89
Křeslo: 43,5x56x91 cm
1 650 Kč
Komoda: 220x92x48 cm
Zrcadlo: 180x34x2
1 593 Kč
Vitrína: 108x154x43 cm

Parametry produktu

Cena: min. odběr židlí 2 kusy
Materiál: lamino – mdf deska
Způsob dodání : v demontu
Barva: světlá akácie-imitace kamene
Výrobce: francouzský
Záruka: 24 měsíců
Doprava: zdarma

Jídelna z kolekce Chris v nabídce dílů na výběr

Pokud plánujete vybavení jídelny, nebo chcete zařídit jídelní kout v obývacím pokoji, to vše vám kolekce nábytku Chris umožní. Můžete vybírat nábytek do jídelny jako samostatně vybavené místnosti, ale k dispozici je i nábytek do obývacího pokoje a proto je možné v identickém designu zařídit právě jídelní kout. Možnost, kterou uvítají především majitelé malých interiérů. Nabídka dílů je široká, ale vy si samozřejmě můžete do vaší jídelny vybrat jen ty, které potřebujete. V návrhu sestavy je k dispozici rozkládací jídelní stůl, židle s potahem z umělé kůže, prostorná komoda a nad ní zrcadlo a nechybí ani elegantní vitrína. Které díly pořídíte vy do vaší jídelny, nebo zda zařídíte jen jídelní kout sestavený ze stolu, židlí a třeba zrcadla na stěnu, je jen na vás. Nábytek je velmi elegantní a moderní také díky nadčasové povrchové úpravě, která imituje přírodní kámen. Pro příjemný kontrast pak ve spojení se světlou akácií.

 

Francouzský výrobce klade v kolekci Chris velký důraz na kvalitu a proto jako materiál zvolil jak laminátovou desku, tak mdf desku. Imitace přírodního kamene je velmi věrohodná, se strukturou a to díky novým technologiím povrchových úprav. Dodání nábytku v dílech s nutností montáže dle návodu. Doprava zdarma.

 

 

Jak snížit pořizovací cenu jídelny?

V kolekci Chris například změnou některých dílů. Levnější variantou je například klasický stůl bez možnosti rozložení, nebo jiná jídelní židle a k dispozici je i rozměrově menší varianta komody. Pár příkladu uvádíme níže. V neposlední řadě nemusíte do vaší jídelny pořídit všechny díly z návrhu.

 

- klasický jídelní stůl bez možnosti rozložení
- rozměrově menší varianta komody
- nabídka levnějších jídelních židlí

 

Parisot
Skupina Parisot vznikla ve Francii v roce 1936, kdy Jacques Parisot začal vyrábět nábytek, který kombinoval moderní design s tradiční řemeslnou výrobou, tedy důrazem na kvalitu.
Dnes Parisot vyrábí kolekce nábytku v souladu s Evropskými normami s důrazem na kvalitu a bezpečnost. Dětský nábytek tak splňuje přísné evropské bezpečnostní požadavky a také plochá balení pro snadný transport, spolu s podrobnými pokyny pro montáž.

Aldo bydlí s vámi, buďme v kontaktu

Alternativní zboží

Nábytek do jídelny i obývacího pokoje Waren 0122

Nábytek do jídelny i obývacího pokoje Waren 0122

Předpokládaný termín:
3 - 4 týdny
od 4 496 Kč
Jídelna Luneo v sestavě 0321

Jídelna Luneo v sestavě 0321

Předpokládaný termín:
3 - 4 týdny
od 5 976 Kč
Novinky do schránky
Posíláme pouze 2x měsíčně. Kdykoliv budete chtít, můžete se odhlásit.