Zákaznická podpora: +420 724 777 014 (Po-Pá 8:00 - 17:00)
stylové bydlení
0
0 Kč
Košík je prázdný. Pojďme to napravit!
0

První dojem dvakrát neuděláte. A vaše předsíň také ne. Zařiďte si ji se stylem.

Doprava
zdarma nad 2 000 Kč
Doručení
za 3-7 dní

I vaše koupelna si zaslouží vypadat krásně jako vy. Zařiďte si ji stylovým nábytkem a vybavením.

Doprava
zdarma nad 2 000 Kč
Doručení
za 3-7 dní

Jídelna Chris 0196 v nabídce dílů

Výrobce: PRS
Kód: PRS00143-2016
Předpokládaný termín:
nedostupné
Stůl: rozkládací-180+40x78x89
8 882 Kč
Křeslo: 43,5x56x91 cm
1 683 Kč
Komoda: 220x92x48 cm
10 567 Kč
Zrcadlo: 180x34x2
1 625 Kč
Vitrína: 108x154x43 cm
7 838 Kč

Parametry produktu

Barva: světlá akácie-imitace kamene
Cena: min. odběr židlí 2 kusy
Materiál: lamino – mdf deska
Způsob dodání : v demontu
Výrobce: francouzský
Záruka: 24 měsíců
Doprava: zdarma

Jídelna z kolekce Chris v nabídce dílů na výběr

Pokud plánujete vybavení jídelny, nebo chcete zařídit jídelní kout v obývacím pokoji, to vše vám kolekce nábytku Chris umožní. Můžete vybírat nábytek do jídelny jako samostatně vybavené místnosti, ale k dispozici je i nábytek do obývacího pokoje a proto je možné v identickém designu zařídit právě jídelní kout. Možnost, kterou uvítají především majitelé malých interiérů. Nabídka dílů je široká, ale vy si samozřejmě můžete do vaší jídelny vybrat jen ty, které potřebujete. V návrhu sestavy je k dispozici rozkládací jídelní stůl, židle s potahem z umělé kůže, prostorná komoda a nad ní zrcadlo a nechybí ani elegantní vitrína. Které díly pořídíte vy do vaší jídelny, nebo zda zařídíte jen jídelní kout sestavený ze stolu, židlí a třeba zrcadla na stěnu, je jen na vás. Nábytek je velmi elegantní a moderní také díky nadčasové povrchové úpravě, která imituje přírodní kámen. Pro příjemný kontrast pak ve spojení se světlou akácií.

 

Francouzský výrobce klade v kolekci Chris velký důraz na kvalitu a proto jako materiál zvolil jak laminátovou desku, tak mdf desku. Imitace přírodního kamene je velmi věrohodná, se strukturou a to díky novým technologiím povrchových úprav. Dodání nábytku v dílech s nutností montáže dle návodu. Doprava zdarma.

 

 

Jak snížit pořizovací cenu jídelny?

V kolekci Chris například změnou některých dílů. Levnější variantou je například klasický stůl bez možnosti rozložení, nebo jiná jídelní židle a k dispozici je i rozměrově menší varianta komody. Pár příkladu uvádíme níže. V neposlední řadě nemusíte do vaší jídelny pořídit všechny díly z návrhu.

 

- klasický jídelní stůl bez možnosti rozložení
- rozměrově menší varianta komody
- nabídka levnějších jídelních židlí

 

Parisot
Skupina Parisot vznikla ve Francii v roce 1936, kdy Jacques Parisot začal vyrábět nábytek, který kombinoval moderní design s tradiční řemeslnou výrobou, tedy důrazem na kvalitu.
Dnes Parisot vyrábí kolekce nábytku v souladu s Evropskými normami s důrazem na kvalitu a bezpečnost. Dětský nábytek tak splňuje přísné evropské bezpečnostní požadavky a také plochá balení pro snadný transport, spolu s podrobnými pokyny pro montáž.

Aldo bydlí s vámi, buďme v kontaktu
Novinky do schránky

Každý týden to nejzajímavější ze světa bydlení.
Kdykoliv budete chtít, můžete se odhlásit.