Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Jesper orange - nově i v segmentech

Oranžový odstín nábytku Jesper jsme představili před nějakou dobou, ale výrobce tento odstín ukončil. Temperamentní barvy však i nadále zůstávají v naší nabídce, barvy, které patří k universálním odstínům, tedy není specifická jak růžová, či modrá, ale i ty vám dnes představíme. Proto jsme se také rozhodli, že tento originální dětský nábytek, vám v novinkách o nábytku, nabídneme i jako jednotlivé segmenty. Co to znamená? Že nemusíte kupovat celý dětský pokoj, ale jen nábytek, který opravdu potřebujete.

 

Patrová postel Tom esmeralda   Patrová postel B zelenkavá

 

Bohužel, kolekce Jesper holandského výrobce se již neprodává, ale my pro vás našli velmi kvalitní, designově podobnou náhradu od belgického a španělského výrobců nábytku, kteří nabízejí stejně krásné, temperamentní odstíny. I zde je dětský nábytek představen ve velmi moderním, důmyslném designu.

Dětská postel v temperamentních odstínech

Pokud hledáte řešení pro rozměrově malý interiér dětského pokoje, kolekce Bonny od belgického výrobce představuje celou řadu důmyslných designů. Dětská postel s šuplíky, psacím stolem a policemi je jedním z nich. Belgický výrobce myslí také na bezpečnost vašich ratolestí a proto má postel zábranu podél celého horního lůžka a kulaté hrany. Dětskou postel si můžete vybrat v identickém designu z široké nabídky odstínů a nechybí ani tolik oblíbené růžové a modré zpracování.

 

Patrová postel B s modrými prvky   Patrová postel Palatino fuchsiaBelgický výrobce zvolil jako materiál mdf desky tloušťky až 36 mm, hrany jsou zaobleny, což společně se zábranou přispívá již ke zmiňované bezpečnosti vašeho dítěte. Dodání postele v dílech s nutností montáže dle návodu. Doprava zdarma po celé republice