Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Jednoduše bílý nábytek

Sněhově bílý odstín stále patří k velmi oblíbeným při zařizování interiérů. Bílý odstín se hodí snad na každý typ designu, od moderního až po rustikální. Na nábytku Aldo má bílý odstín široké zastoupení. Dnes se vám budeme snažit představit bílou pro několik kategorií a porovnat si, či spíše zamyslet se nad tím, kdy bílý nábytek zvolit a kdy raději ne. Pravdou je, že krásná sněhově bílá barva navozující pocit čistoty, ale nemusí být vhodnou volbou pro každý typ interiérů. Zkusme se proto držet několika rad našich odborníků.

 

                                          Dětská postel Lanka

 

Bílý nábytek ano:


- do malých interiérů (bílý odstín opticky zvětšuje místnost)
- do tmavých interiérů (bílý odstín místnost rozjasní, prosvětlí)
- pro děti, především pak miminka (bílá patří do spektra neagresivních barev)

 

Bílý nábytek ne:


- jako odstín čalounění židlí, nebo sedacích souprav (pokud máte malé děti)
- příliš velké interiéry (nábytek se ve velkém pokoji pomyslně ztratí)
- příliš slunné interiéry (mohou být, ale je pak lépe zvolit kontrast, například v podobě tmavě hnědé malby na stěně)
- pro enormně zatížené interiéry s velkým počtem osob

 

Bílý nábytek pro miminka, děti a studenty

Nemůžeme říct, že právě pro tuto kategorii patří bílá k nejoblíbenějším. Platí to pro všechny kategorie, ale bílý odstín pro dětský nábytek a to můžeme směle potvrdit, patří k nejvyhledávanějším pokud zařizujeme dětský pokoj pro slečny, holčičky, nebo i dospívající slečny. Pro kluky je pak bílý odstín často spojován s modrým. Co vám můžeme v této kategorii nabídnout?

 

Dětský nábytek pro kluky Chic      Dětský nábytek pro holky Chic

 

Bílý nábytek v ložnici

Je velmi dobrou volbou. Jak jsme již uvedli, bílá působí čistým dojmem. Pro ložnici je jako stvořená. Každý má rád sněhově bílé povlečení, polštáře a nábytek není pozadu. Ložnice v tomto odstínu mají také velmi elegantní vzhled, můžeme říci působí mnohdy až luxusně. I zde je nabídka velmi široká a vybrat si můžete ložnice moderní i rustikální, velmi stylové.

 

Manželská postel Lanka white

 

Dokonce v naší nabídce najdete značkový nábytek Nova Solo dánského výrobce a značka jak je známo, je tou největší zárukou kvality vůbec. Nabídka dánského výrobce se soustředí pouze na rustikální design a nábytek je vyroben z kvalitního dřeva mahagon. Kolekce právě tohoto výrobce jsou jedním slovem úchvatné, ale bohužel právě díky značce finančně náročné.

 

                                                             

 

Ale nic není ztraceno, nádherné sestavy ložnic u nás pořídíte také za hubičku a to doslova a do písmene. Nabídku levného bílého nábytku přináší francouzský výrobce, který pro nábytek zvolil jako materiál laminátovou desku. Ta jak je známo není finančně náročná a ve spojení s kvalitním zpracováním, které francouzský výrobce nabízí je zde možnost pořízení nábytku velmi výhodně. Ložnici, kterou pořídíte lacině najdete například v kolekci Lanka.

 

Bílý nábytek do předsíně

Ano, i pro interiér předsíně máme co nabídnout. Právě pro malé předsíně, které ve většině případů postrádají i jakákoliv okna, je bílá tím nejlepším řešením. Zde odstín opravdu doporučujeme, bílá v předsíni neskutečně hezky vynikne. Nevěříte? Posuďte sami.

 

       

 

Mohli by jsme dalšími příklady pokračovat a věřte nám s naší nabídkou by to bylo na dlouhý článek. Zkrátka pokud jste milovníky bílé barvy u nás na nábytku Aldo najdete tento odstín ve všech kategoriích, obývací pokoj a kuchyně nevyjímaje. Je z čeho vybírat.