Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Jednoduché propojení interiéru

V dnešní době je velmi moderní propojení obývacího pokoje s jídelnou. Francouzský výrobce se jako málo, který výrobce, právě touto alternativou zabývá a nabízí segmenty nábytku, které jdou skvěle propojit. Dnes Vám představíme segmenty nábytku z nové kolekce výrobce Gautier.

Elegance i díky odstínu, který by se neměl podceňovat

Jak sami vidíte na první fotografii, televizní stolek, bez kterého se dnes neobejde žádný obývací pokoj, je velmi elegantní i přes svou jednoduchost. Jeho délka umožňuje umístění moderních televizních přijímačů a další elektroniky. Televizní stolek, ale není jediným dílem nábytku v tomto designu, kterým můžete zařídit obývací pokoj. Kolekce nabízí také například konferenční stolek, komodu, knihovnu a další segmenty, které jdou právě propojit s jídelnou. Do jídelny určitě patří jídelní stůl a vitrína, do které můžete uložit servisy, abyste měli vždy všechno po ruce.

 

    

 

Praktičnost najdete v industriálním designu

Celá kolekce Industry v moderním, jak název napovídá industriálním designu, nabízí praktičnost a velmi moderní odstín k nerozeznání od pravého masivu, tmavého dřeva ve spojení vždy s černým kovem. Reliéfní povrchová úprava i přes moderní design působí útulně a příjemně, kdy úprava působí opticky jako pravé dřevo. Materiál celé kolekce, je laminátová deska, která může nabídnout příjemnou cenu, na rozdíl od nábytku z masivu. Velmi ojedinělé na této kolekci je i to, že výrobce neopomněl na drobné bytové doplňky, jako je například police, na kterou jsme v obývacím pokoji zvyklí, ale co je opravdu ojedinělé, je zrcadlo. Zrcadlo nelze zakoupit jako samostatný díl, pouze v sestavě či ve spojení s některým z dílů kolekce, ale věřte, že v interiéru působí velmi elegantně. Kolekce Lana nabízí řešení, kdy jídelní kout a daná část obývacího pokoje může být sjednocena jak barvou, tak designem. Na poslední fotografii, máte možnost posoudit, jak elegantní může být propojení těchto dvou místnosti.

 

    

 

Představuje Vám nové kolekce tzv. Vintage a Industriální styl, který jistě přiláká zájem nejednoho z Vás. Jedná se o zcela výjimečný a přesto praktický nábytek. Vintage Vám dává možnost zkombinovat tradice a současné interiérové trendy. Sami můžete tento zcela nový styl posoudit na fotografiích.