Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Jednoduché obývací stěny

Obývací pokoj lze v současné době zařídit v podstatě dvojím způsobem. Vybrat samostatné díly z nabídky nábytku do obývacího pokoje, tzv. modulový systém, nebo si pořídit obývací stěnu sestavenou již do dané podoby. O modulových systémech, které patří k nejrozšířenějšímu způsobu jak sestavení obývací stěny dle vašeho návrhu, tak vybavení interiéru obývacího pokoje díly nábytku již hodně. Ale obývací stěny, které jež před několika lety byly jediným možným řešením, zůstávají na úkor modulových systémů jako by v pozadí. Obývací stěny dnes, však mohou nabídnout mnoho....a co mohou nabízí, o tom bude dnešní článek.

 

     

Výhody sestavených obývacích stěn

Snad největší výhodou je cenová dostupnost. Dále také fakt, že nemusíte přemýšlet, které skříňky vybrat, nemusíte sestavovat a sami nic navrhovat a v neposlední řadě víte, ať už dle fotografie, nebo přímo na prodejně, jak stěna v reálu bude vypadat. Nabídka obývacích stěn je velmi široká a vybrat si můžete i z velmi trendy, moderních designů. Dalším plusem je také to, že stěny již zdaleka nejsou tak "monstrózní" jak tomu bylo v letech minulých. Obývací stěny v dnešní době pamatují na to, že ne každý má k dispozici velký obývací pokoj. Materiálem na výrobu obývacích stěn u nás na Aldu je kvalitní mdf deska, která není náročná na údržbu a je odolná vůči mechanickému poškození. Mezi neméně důležitý fakt patří také to, že pokud si vyberete obývací stěnu jako daný návrh, ale z modulového systému, můžete v případě potřeby a zbylého místa ve stejném designu pořídit konferenční stolek, nebo nějakou tu skříňku, komodu, či polici navíc. Jsou však i nevýhody daných, již sestavených obývacích stěn.

 

    

Nevýhody sestavených obývacích stěn

Nevýhodou je to, že danou sestavu nemůžete měnit. Obývací stěna je již daná také rozměry, výběrem skříněk apod. Musíte tedy pamatovat na to, aby se Vám obývací stěna do obývacího pokoje vešla. Pokud pořizujete obývací stěnu jako jeden daný celek, který navíc nepatří do modulového systému, bude Vás stát více práce s pořízením konferenčního stolku tak, aby se k dané sestavě hodil. Ale zase, jak jsme již uvedli, můžete na druhé straně ušetřit finance na daných stěnách. Jiné nevýhody snad ani u daných stěn nevidíme. Vždyť ještě ne před tolika lety, jsme ani jinou volbu neměli.

 

                                            

 

Nabídka ať už obývacích stěn, nebo samostatných dílů nábytku k jejich sestavení je velmi široká. Navíc dnešní kolekce patří u nás k velmi moderním, můžete si obývací pokoj zařídit také ve velmi trendy odstínu bílého lesku. Anebo pokud si rádi prohlížíte stránky s nábytkem, můžou Vám být obývací stěny, dle našich návrhů velkou inspirací, co u Vás doma změnit. Vždyť bydlení je hra..