Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Jednoduché a moderní designy koupelen

Při výběru komponentů pro vybavení koupelny, dbáme hlavně na kvalitu materiálů, odolnost a nejmodernější povrchové úpravy, tak, aby byl nábytek schopen odolávat změnám teplot a vysoké vlhkosti. Na našem portále jsme pro vás vybrali ty nejlepší koupelnové sestavy, respektují nejen funkční, ale i nejmodernější designy.

 

                                                                          

 

Přírodní barvy jsou oblíbené

Díky nabídce německého výrobce vám každým rokem přinášíme nové a nové designy pro všechny typy interiérů, koupelny nevyjímaje. Jako první, představujeme nábytek do koupelny v příjemném odstínu a industriálním designu, který patří k velmi oblíbeným právě pro tento typ interiéru. Výrobce při návrhu designu koupelnového nábytku kladl důraz na dostatečně velké úložné prostory, které jsou zabezpečeny především skříní se zrcadlem doplněné třemi praktickými šuplíky. Zrcadlo nabízí praktickou odkládací polici. Materiálem je lamino s povrchovou úpravou odolnou vůči relativní vlhkosti. Na druhé fotografii, vám představíme kolekci Milano, která v sobě snoubí moderní a stylový design a proto je vhodná v podstatě do všech typů interiérů. Jako zástupce moderního designu je zde povrchová úprava ve vysokém, bílém lesku spolu s jednoduchými liniemi, který díly provází. Originální stylový design zde bezesporu zaručuje kombinace se dřevem v odstínu světlý dub. Dřevo je ošetřeno několika vrstvami laku, které chrání povrch proti vysoké vlhkosti. Koupelnový nábytek je ošetřen tak, aby odolal vlhkosti v koupelně nejen povrchovou úpravou, ale také samostatné díly nábytku jsou umístěny na podstavcích. Což by pro vybavení koupelny mělo být samozřejmostí. Nábytek by v koupelně neměl být postaven na zemi.

 

      

 

Bílo černé provedení

Kolekce Paris, kterou si dovolíme vám představit, nabízí hned několik velmi moderních úprav a designů. Koupelna ve vysokém lesku, který patří k velmi vyhledávané povrchové úpravě a navíc v kombinaci ve stylu black and white, tedy černobílé kombinaci, která je dle bytových architektů trendem letošního roku a ještě dlouho bude i v dalších letech. Lesky nabízí hladký povrch, tedy není na rozdíl třeba od masivu pórovitý a vlhkost po takové ploše stéká po kapkách a neudržuje se v nábytku. Co vám sestava Paris ale může nabídnout dál, kromě moderního designu je mnoho. Příjemnou cenu, kvalitní zpracování a navíc si díky nabídce samostatných dílů můžete vybrat opravdu jen ty díly, které reálně potřebujete.

 

                                       

 

Odlupující se povrch, oprýskané skříňky, zrezlé kování. Jistě to dobře znáte. Koupelnový nábytek ale potřebuje speciální péči již při výrobě. Dlouhé roky potom musí odolávat změnám teplot a vysoké vlhkosti. Proto při výběru komponent dbáme na kvalitu materiálů, odolnost a nejmodernější povrchové úpravy. 

                 

Vybrali jsme pro vás ty nejlepší koupelnové sestavy. Respektují nejen funkční, ale i nejmodernější designové trendy. Vybírat můžete ze široké nabídky odstínů i typů, které se hodí i do všech interiérů, od konzervativních až po trendy bydlení.

 

Potřebujete poradit?
Zákaznická podpora: