Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Jedna postel pro více dětí?

Dnes bychom rádi představili dětské patrové postele, které nejen že nabízí místo na spaní pro dvě děti, nebo dokonce pro tři děti. Jedním nákupem tak získáte postel, která je řešením pro váš malý interiér. Ale to zdaleka není vše. Patrové postele, které vám dnes představíme a které samozřejmě najdete na našich stránkách, kromě místa na spaní nabízí ještě úložné prostory a odkládací police. Největším výrobcem takových patrových postelí je francouzská společnost Parisot, která přináší do naší nabídky zcela nové designy. Francouzský výrobce také klade velký důraz na kvalitu a bezpečnost vašich ratolestí. Ale abychom věděli, o čem dneska vlastně naše povídání bude, je nejlépe některou z patrových postelí představit. Mezi nejprodávanější se zařadila patrová postel Bibop.

 

     

 

Patrová postel je řešením pro velmi malý interiér

Dětská postel Bibop nabízí spousty prostoru na spaní a přitom nezabere prostor. Tato dětská patrová postel je vhodná do bytů, malých pokojíků či chat. Poskytuje dostatek prostoru pro spaní 3 dětí a navíc je k dispozici prostor pro ukládání hraček. Rozměr celé sestavy jsou 245x114 cm s výškou 171 cm. Výplně polic lze variabilně měnit, buď modrou stranou směrem do interiéru, nebo růžovou stranou, ale lze samozřejmě také kombinovat například v podobě růžového odstínu u horního lůžka a modrého odstínu u dolního lůžka, či naopak. Patrová postel má schůdky se zábradlím, které jsou bezpečnější než žebřík. Pod schůdky je poté spousta odkládacího prostoru, pro hračky, knížky a jiné drobnosti. Horní zábrana je dosti vysoká a celé horní lůžko je zapuštěno dovnitř konstrukce. Výrobce tak v maximální míře zamezil případnému pádu dítěte z výšky.

 

                                                

 

Spodní i horní postel je dost rozměrná pro děti všech věkových skupin, jejich rozměry jsou 90x200cm. Nosnost každé palandy je poté 80 Kg. Každá postel má své přihrádky pro odkládání plyšáků, knížek či hraček.
Rozměr spodního šuplíku, ve kterém se skrývá třetí postel, je 190x19x92 cm s rozměrem pro matraci 90x185 cm. Šuplík je osazen kolečky pro snadnou manipulaci. Kvalitní a bezpečný francouzský nábytek je v materiálu lamino v odstínu buk. Nabídka dětské postele Bibop je možná také bez šuplíku, tedy jako varianta pro dvě děti. Celá postel je designově řešena tak, aby nabízela nejen místo na spaní, ale také spousty úložných prostorů. Díky odstínu v buku je možné k posteli pořídit řadu jiných segmentů, jako psací stůl, komodu, čí šatní skříň.

 

           Patrová postel Bibliobed

 

Patrová postel Bibliobed patří rovněž k velmi oblíbeným. Nejen, že patrová postel maximálně využije danou místnost, která je určena k zařízení dětského pokoje, ale touto patrovou postelí pro tři děti ušetříte opravdu nejvíce prostoru. Při představě tří samostatných lůžek v jednom dětském pokoji příliš místa na ostatní nábytek nezůstane a co teprve místo na hraní. Takže pro úsporu místa ideální. Ale to pořád ještě není vše. Schůdky jsou nejen bezpečné a komfortní, ale z jedné strany nabízí rafinovaně skryté odkládací police. Podél obou lůžek jsou police na hračky, knížky, zkrátka věci, které děti před spaním milují. V neposlední řadě, spojení nádherných a tolik oblíbených skandinávských odstínů, které se hodí snad do každého typu interiéru. S francouzským nábytkem nemůžete šlápnout vedle.

Znáte patrové postele pro jedno dítě? Proč patrové?

Pokud pro vybavení dětského pokoje disponujete jen velmi malým prostorem, pak řešením jsou multifunkční, vyvýšené dětské postele. Díky vyvýšenému lůžku získáte v prostoru pod lůžkem místo na další potřebný dětský nábytek. A konkrétně u patrové postele z kolekce Higher od francouzského výrobce to je celá řada velmi důležitých věcí či řekněme spíše nábytku. Pod lůžkem je psací stůl, vedle velmi vhodně umístěné police a součástí postele je dokonce prostorná šatní skříň jak s šatní tyčí, tak policemi. A podle toho, co zrovna dítko potřebuje posunujete dveře skříně. Unikátní, opravdu nadčasový design patrové postele, který rozhodně vyřeší problém malého interiéru. Patrová postel je vhodná jak pro vybavení dětského pokoje holkytak pro vybavení dětského pokoje kluka, stačí jen vhodně k posteli zvolit dekorace a doplňky. Materiálem je laminátová deska, dodání v dílech s nutností montáže dle návodu.

 

    

 

Nábytek Aldo, design, který nikde jinde nenajdete

Mít výhradní zastoupení od daných výrobců a nemusí to být pouze francouzský výrobce patrové postele Bibop, ale také třeba zastoupení španělského výrobce, má pro vás zákazníky určitou váhu spolehlivé společnosti. Výhradní zastoupení není jednoduché získat a my jako prodejce nábytku jsme velmi rádi, že tímto zastoupením se můžeme pochlubit hned u několika výrobců. Navíc pro vás jako zákazníky má výhradní zastoupení kouzlo v tom, že interiér dětského pokoje vašich dětí bude originální a netradiční. Výhradní zastoupení je také o nádherných designech, které je třeba pro vás zákazníky získat a o to se snažíme již několik let. Nábytek s duší, nábytek s temperamentem, nábytek od Aldo.