Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Jak zařizují dětský pokoj Holanďané?

Již několik desítek let se traduje, že nejhezčí a také nejvíce funkční design dětského nábytku nabízejí designéři z Holandska, Francie a Belgie. Na nábytku Aldo se díky úzké spolupráci s výrobci právě z těchto zemí takovému nábytku věnujeme a již řadu let také patří k nejvyhledávanějším. Kdybychom měli porovnat zásadní rozdíly mezi nábytkem z "jiných" zemí (nechceme jmenovat) a holandským, či francouzským, tak v prvé řadě je to větší preciznost výroby, dostupná cena díky kvantitě vyrobeného nábytku a velká multifunkčnost. Design je také decentní a prostě ladí a je příjemný od prvního pohledu. Za rafinovaným designem se také skrývá spousty funkcí, které lze prakticky využít. Dnes vám některé kolekce dětského nábytku představíme, především ty nejvíc vyhledávané, vlastně nejvíc prodávané. A jelikož mezi holandským a francouzským designem není příliš velký rozdíl, tak nabídneme nábytek pro děti z obou těchto končin.

Design dětského pokoje pro holky

Holandští a francouzští designéři často rozdělují nábytek pro holky a pro kluky. Rozdělení je samozřejmě především v barvě. Pro holky se nabízí spojení přírodního odstínu s růžovou. Dětský pokoj, pokud máte doma holčičky pak může nabídnout nevšední řešení, kdy při vstupu do dětského pokoje opravdu poznáte, kdo v něm bydlí.

 

    Dětský nábytek Kiddy

 

Dětský pokoj pro holky bude vždy jiný, nejen designem nábytku, ale také jiným druhem hraček, povlečením na posteli, bytovými doplňky apod. Holky mají zkrátka jiné zájmy než kluci. Fotografie na našem portále vybíráme tak, aby vám nepředstavovaly jen daný nábytek, ale byly vám byly také inspirací.

Design dětského pokoje pro kluky

Nabídka dětského nábytku, z kterého můžete sestavit dětský pokoj pro vaše raubíře je designem shodná s nabídkou nábytku pro holky, ale jak jsme již předesílali, liší se barvou. Zde se nabízí spojení přírodního odstínu s modrou, klučičí barvou. Dětský nábytek je především multifunkční. Na fotografii vám představujeme například řešení pokoje malých rozměrů pomocí multifunkční postele. Vysouvací psací stůl, spousty úložných prostorů, to vše za velmi dostupnou cenu. Ideální řešení pro vybavení dětského pokoje například v panelákovém bytě. Nabídka dětského nábytku pro kluky je velmi široká a vybrat si můžete také z široké nabídky odstínů, nejen ve spojení s modrou barvou.

 

   

 

Design dětského pokoje pro kluky i holky

Pokud máte to štěstí a jste rodiči jak holčičky tak chlapečka, což mně osobně připadá velmi příjemné, jistě budete vybavení interiéru dětského pokoje řešit zcela odlišně. Spojení růžové a modré v jednom pokoji nemá každý rád. nabízí se tady pak řešení jednoho odstínu, aby byl pokoj sjednocený, v jednom tónu, nebo můžete vybírat barvy univerzální pro obě děti. Zde se nabízí zelenkavá, oranžová, nebo žlutá, nebo třeba jen dub mléčný bez sytých barev, či řada přírodních odstínů. Universálních dětských pokojů na našem portále najdete také spousty.

 

Dětský pokoj Bibliobed    Dětský pokoj Bo7

 

Věříme, že každý z vás si vybere. Nabídka dětského nábytku je zaměřena především na nejrozmanitější designy výrobců z několika zemí Evropské unie. A co je u nás největším hitem? Co se nejvíce prodává? Přesně to, co jsme vám právě představili a ještě mnohem víc.