Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Jak zařídit pracovnu doma, když nemáte místo?

Pokud nepatříte k těm šťastlivcům, že pro zařízení pracovny doma máte k dispozici samostatnou místnost, je třeba velkého důvtipu. Pokud pracovnu navíc opravdu potřebujete každý den, měla by mít dostatečně velkou pracovní plochu psacího stolu, dostatek světla denního i umělého a neměli by jste příliš rušit ostatní členy domácnosti, stejně jako oni vás. Jak to ale všechno zařídit, když jste nuceni si pracovnu umístit do jedné z místností v bytě? A především kde?

Dětský pokoj zcela určitě nepřichází v úvahu, kuchyň také ne, ložnice, tam budete rušit partnera, kdy v pozdních večerních hodinách pracujete, takže? Obývací pokoj. Ano, pokud není vyhnutí, tato místnost asi nejvíce přichází v úvahu. A dnes se také možnostem, jak zařídit pracovní kout v obývacím pokoji, budeme věnovat. 

Psací stůl jako součást obývací stěny

Velmi zdařilý návrh pro zařízení pracovny v obývacím pokoji před nedávnem do naší nabídky přinesl francouzský výrobce. Psací stůl, potřebné police, dokonce led osvětlení zasadil velmi harmonicky do obývací stěny, která tvoří s ostatními díly nábytku ve stejném designu jakýsi celek místnosti. Ale nejlépe bude návrh představit na ilustračních fotografiích.

 

Kolekce nábytku Rox    Obývací stěny na nábytku Aldo

 

Nejvíce se nám líbí na návrzích to, že pracovna jakoby s obývacím pokojem splynula. Je jeho nedílnou součástí a vůbec interiér obývacího pokoje nikterak nenarušuje. Druhým důvodem, proč jsme kolekci Sophia do nabídky zařadili je pověstná francouzská kvalita a s ohledem na design velmi příznivá cena. Výrobce také tento koncept nabízí hned v několika dostupných odstínech. Bílé provedení navíc opticky danou místnost zvětší.

Ale pokud vám tento návrh nevyhovuje, především proto, že psací stůl nenabízí dostatečně velkou pracovní plochu psacího stolu, je zde celá řada dalších, dostupných návrhů v nabídce na našem e-shopu.

Důmyslné psací stoly

Dnešní nabídka psacích stolů také umí svým členitým a důmyslným designem hodně překvapit. Mezi velmi oblíbené patří například psací stoly s regálem, kdy regál je pevnou součástí psacího stolu. I zde s řadou návrhů moderních psacích stolů přichází francouzský výrobce.

 

Psací stůl Seven      Psací stůl Rox white

 

Na fotografiích představujeme dva návrhy. První řešení v podobě psacího stolu, jeho součástí je vysoký regál s policemi. Druhé řešení zase nabízí psací stůl s komodou a policemi vhodné pro umístění v rohu místnosti. Obě varianty jsou velmi praktické a design bude ozdobou každého obývacího pokoje. Psací stůl tohoto typu většinou pořizujeme do malých místností a bílá opticky prostor zvětšuje. Vysoký regál u psacího stolu, či rohová varianta stolu slouží také jako jakýsi předěl mezi obývacím pokoje a pracovnou. Či můžeme design psacího stolu právě v tomto smyslu využít.

 

                                         Psací stůl Flexo

 

Nabídka důmyslných designů pro zařízení pracovny v obývacím pokoji je dnes už velmi široká. A opravdu s naší nabídkou není těžké ani tento problém vyřešit. Snažíme se také vždy přinášet designy nejen "chytré", ale i cenově dostupné. Doufáme, že se nám to bude stále dařit.