Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Jak zařídit domácí kancelář?

Zařizujete domácí kancelář a potřebujete kvalitní a moderní nábytek, či industriální nábytek za příznivé ceny? Řešení je na našem portále hned několik a velmi nás oslovily netradiční designy také francouzského, španělského i dalších výrobců. Dnes je nabídka kancelářského nábytku, alespoň u nás, rozdělena dle toho, zda máte pro kancelář k dispozici samostatnou místnost, nebo ji musíte zařídit jakou součást daného interiéru, třeba obývacího pokoje. Pokud máte samostatnou místnost, pak je lépe vybírat z kategorie kanceláří jako sestav, pokud máte jen volný koutek v obývacím pokoji, pak je lépe brouzdat v kategorii psacích stolů jako takových.

Rozloha interiéru, kancelář jako samostatná místnost

Nabídka kancelářského nábytku na našem portále je široká, můžete si vybrat takový, aby Vám vyhovoval prostorově i designově. Využijte variabilnost nábytku, různost materiálu, barevnost i množství kancelářských doplňků. Zpříjemněte si pracovní prostředí. Kancelářský nábytek vybíráme vždy podle rozlohy interiéru, jeho dispozic a počtu osob, které ho využívají. I když se nám může masivní psací stůl líbit sebevíc, do malé kanceláře vhodný určitě nebude. Důraz klademe zejména na dostatečné zdroje světla a správnou orientaci stolů vůči oknům. Kancelářský nábytek musíme umístit také tak, aby byly zachovány přirozené komunikační, pracovní i konferenční zóny. Netradičně zařízená kancelář může být pomocí samostatných dílů nábytku ve velmi moderním designu, ale také ve stále vyhledávanějším klasickém stylu. Na první fotografii, Vám představíme netradiční pojetí kanceláře sestavené ze samostatných dílů z kategorie rustikální nábytek.

 

Sestava nábytku do kanceláře, kolekce Start up    Sestava nábytku do kanceláře, kolekce Rox

 

Funkčnost nábytku, kancelář jako součást interiéru

Netradiční design francouzského výrobce, který jsme zmiňovali již v úvodu, vám představíme právě teď. Nemáte pro svou kancelář vhodnou a především volnou místnost? Potřebujete zařídit pracovní kout v obývacím pokoji? Francouzský návrh z kolekce Sophia nabízí 2 v 1. Jednoduše. Třeba právě pořízením nábytku z kolekce Sophia, která se k tomuto účelu více než hodí. Jen málokdo má k dispozici pro domácí pracovnu, či chcete-li kancelář, samostatnou místnost. A v dnešní době počítačů a dohánění práce z domu, je pořízení psacího stolu, či dalšího kancelářského nábytku nutným zlem. Pokud tedy nedisponujete samostatnou místností pro vybavení kanceláře, nejvhodnějším místem bude obývací pokoj. V ložnici by jste v nočních hodinách rušili partnera, partnerku, do kuchyně se psací stůl opravdu nehodí.

 

Psací stůl Rox graphit     Psací stůl Game

 

Pokud se chystáte vybavit obývací pokoj, kolekce Rox může být velmi vhodným řešením. Vše, včetně psacího stolu můžete pořídit najednou. Pokud již obývací pokoj máte zařízený a hledáte pouze samostatný psací stůl třeba s regálem, i zde máme co nabídnout. Rovněž můžete z celé sestavy pořídit třeba jen psací stůl, který je s nadstavcem a led osvětlením.

 

                                                  Psací stůl Shadow

 

Pokud vnímáte návrh sestavy z této kolekce spíše jako obývací pokoj, můžeme ji zařadit mezi moderní obývací stěny, vhodné třeba pro byty panelákového typu. Kolekci lze ale vnímat také jen jako kancelář. Volba je jen na vás, zda využijete jako obývací pokoj, kancelář, nebo obě varianty v jedné místnosti. Vybrat si můžete také z jiných odstínů, třeba šedý ořech, nebo dub. Bílý odstín však vynikne v rozměrově menších interiérech, jelikož bílá dokáže opticky danou místnost zvětšit.