Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Buďme v kontaktu

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Jak zařídit bydlení jen na přechodnou dobu?

Jak levně zařídit bydlení, když víte, že je to jen na přechodnou dobu? Je zcela logické, že do přechodného bydliště, navíc v podnájmu, nemá smysl nic investovat. Ale bydlet musíte, než si zařídíte vlastní bydlení. Pokud i vy jste v této situaci a hypotéku či vlastní bydlení teprve plánujete, v dnešním článku najdete pár tipů a rad, jak interiér jak ložnice, tak obývacího pokoje či jiných místností zařídit levně, ale efektivně. Nabídka multifunkčního nábytku je velmi široká a navíc je určena především do malých interiérů. Velkou funkci pak rozhodně mají nejrůznější typy regálů a úložných boxů, které všeobecně patří k nejlevnějším řešením. Pojďme si dnes představit nábytek, který je levný a který vás bude stát jen malý finanční obnos.

 

Regály a regálky jsou řešením na vše

Nabídka regálů s úložnými boxy od francouzského výrobce i německého výrobce je opravdu unikátní. Za opravdu zlomek ceny lze těmito regály s boxy vybavit téměř každý interiér. Navíc je zde široká nabídka nejen odstínů pro regály, ale i boxy. Z tohoto multifunkčního systému můžete sestavit třeba obývací stěnu, nebo z regálu vytvořit jakýsi optický předěl jedné místnosti, pokud máte jednopokojový byt.

 

Designový regál Ten glossy white  Designový regál Lis Alta oak large

 

 

Co pořídit namísto drahé šatní skříně?

Rozhodně se nevyplatí pořizovat finančně nikterak levnou šatní skříň. Místo toho je zde unikátní nabídka velmi levných šatní stěn opět za zlomek ceny. Systémy, které jsou variabilní a můžete si nastavovat jejich šířku, nebo díky nabídce samostatných dílů v některých kolekcích, si můžete vytvořit uspořádání sami. Mezi velmi praktické systémy patří kolekce Suite. A nemusí díly nábytku této kolekce nahrazovat jen šatní skříň, ale i zde je možnost sestavit třeba z daných dílů vybavení obývacího pokoje. Možností je opravdu celá řada, jelikož kolekce v několika odstínech je velmi flexibilní.

 

Šatní skříň Suite white medium   Šatní skříň rohová, otevřená Suit oak

 

Často se tyto regálové systémy využívají rovněž pro vybavení předsíně, nebo pokud máte i jako vybavení garáže. Uspořádání si pak volíte dle toho, do jakého interiéru má systém regálu přijít. Materiále laminátové desky je velmi snadný na údržbu, stejně tak je velmi snadná montáž těchto skříněk.

 

V malém bytě využívejte každý centimetr a každou místnost jako úložný prostor

To co v malých bytech nejvíce chybí jsou rozhodně úložné prostory. A tak pokud se chystáte zrovna zařídit malý byt, pokuste se všude kde to jen jde vytvořit pomocí "chytrého" nábytku nějaký ten úložný prostor. Třeba i na toaletě, která může být místem pro řadu čistících prostředků na místo koupelny, kterou pak naopak můžete využít na důležitější věci. nebo obligátní postele s velkým úložným prostorem, jsou velmi oblíbeným řešením skrytého úložného prostoru.

 

Postel s prostorem se zvedacím roštem Vasa  Šatní skříň Essen bílá small

 

Dnes, díky nabídce multifunkčního nábytku, lze přechodné bydlení zařídit velmi útulně za velmi malý finanční obnos. Pokud i vy jste v této situaci, nebojte se zeptat prodejce, který by vám měl umět poradit, nabídnout vhodné designy. Důležité je vědět, že tyto možnosti již na našem trhu jsou k dispozici.