Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Jak využít dětskou postýlku co nejdéle?

Víte že dnes již existuje nabídka dětských postýlek, které po třech letech nemusíte dále někde přeprodávat či obvolávat známé kdo má v plánu založení rodiny? Nemusíte postýlku ani nikam skládat do sklepa či garáže, co když třeba ještě někdy v budoucnu.....?

Dnes je nabídka nábytku a to nejen dětského rok od roku stále důmyslnější. A v posledních letech výrobci nábytku či spíše designéři také vyřešili problém s dětskými postýlkami. Dnes můžete pořídit postýlku, kterou lze jednoduchou demontáží přeměnit na klasickou postel. V závislosti na záměru designu a velikosti místa na spaní po rozložení postýlky na postel, pak můžete postýlku využívat do šesti let věku dítěte, nebo do čtrnácti let věku dítěte. Ano, některé postýlky s rozměrem místa na spaní 70x140 cm, lze rozložit na klasickou dětskou postel s rozměrem místa na spaní 90x190 cm. Na ilustračních fotografiích vám uvádíme příklad takové přeměny.

 

Dětský pokoj před narozením miminka

 

                            

 

 

Dětský pokoj po narození miminka, před zahájením školy

 

                           

 

Na dvou fotografiích vám dokonce představujeme možnost rozložení dětské postýlky na celý dětský pokoj. Postýlku lze rozložit na postel, komodu, regál a dokonce psací stůl. A šatní skříň vám zůstane. Při výběru nábytku si opravdu dejte na čas. Dnes existuje nabídka designů a bohužel ne všichni z vás o tom ví, která vám opravdu může ušetřit nemalý finanční obnos, třeba zase na něco jiného. Třeba na dovolenou, nebo více hraček pro vaše miláčky.