Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Buďme v kontaktu

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Jak vybrat noční stolek

Jaký kus nábytku si pořídíte do ložnice jako první? Určitě postel, s jejímž výběrem vám rádi poradíme, abyste se dobře a dosyta vyspali. Co ale čas, který v ložnici trávíte v bdělém stavu, tedy chvíle před usnutím a po probuzení? Pro jejich zpříjemnění je nezbytný vhodný noční stolek. Podle čeho vybrat ten pravý?

                                                                              

                                                                     Komoda do ložnice, noční stolek Alice white

 

V první řadě se zamyslete nad svými večerními a ranními rituály. Rádi si před spaním čtete? Potřebujete mít kam postavit lampičku a kam odkládat knihu, případně brýle.

Zakončujete svůj den šálkem bylinkového čaje nebo nedokážete ráno vylézt z postele, aniž byste vypili sklenici vody? Čtete si po ránu noviny? A co víkendové snídaně do postele? Chcete mít po ruce hydratační krém, papírové kapesníky, případně kapky do očí?

Vaše zvyky a potřeby hrají roli v tom, jak velký stolek a s kolika šuplíky či poličkami budete potřebovat. Šuplíky využijete na skrytí soukromých věcí před očima dalších členů domácnosti, knížku či televizní ovladač bez obav položíte do otevřeného odkládacího prostoru.

 

                                                                        Noční stolek Vasa

 

Design na prvním místě

Kromě rozměrů, aby byl stolek dostatečně velký pro všechny vaše věci a zároveň se pohodlně vešel vedle postele, hraje hlavní roli při výběru pochopitelně jeho vzhled. Pokud nechcete přemýšlet o vhodných kombinacích různých kusů nábytku, zvolte stolek ve stejném designu, v jakém máte postel případně další nábytek v ložnici. Máte jistotu, že vše k sobě bude perfektně ladit a vaše ložnice se bude pyšnit vytříbenou elegancí.

Poskládání více kousků z různých kolekcí sice vyžaduje více přemýšlení a trpělivosti, ale odměnou vám bude originální interiér zařízený zcela podle vašeho vkusu.

                                                                          

Elegantní minimalismus

Pokud hledáte klasický noční stolek, který vynikne svojí ležérní jednoduchostí, ale zároveň funkčností, vsaďte na výrobky francouzské firmy Parisot, například model Neo s prostorným šuplíkem a policí v podstavci, případně se dvěma šuplíky. Stolek je dostupný ve čtyřech barvách a především bílý a kávově černý podtrhne minimalistický styl vaší ložnice.

 

 

                                                                                      Noční stolek ve skandinávském designu Aalborg, black

Romantická ložnice

Model Greta jsou určeny primárně do dívčích pokojů, ale budou stylovým doplňkem i do rustikálních ložnic pro dospělé. Šuplíky poskytují dostatek místa pro uložení všech soukromých cenností a bohaté dekorace dodávají těmto kouskům nezaměnitelný charakter. Oba stolky vyniknou v romanticky laděných ložnicích nebo v těch, jejichž majitelé se nebojí kombinovat styly.

                                                     

                                                         Nábytek do ložnice - kolekce Greta

                                                                                      

Nezastupitelná praktičnost

Unikátním kouskem vhodným především do malých interiérů je noční stolek pro zavěšení u postele Lofter. Osloví všechny milovníky nekonvenčních řešení i ty, kteří oceňují funkčnost a zároveň šetří místo.

Pro zavěšení na zeď je pak určený noční stolek Ashlan, který šetří místo na podlaze a využijete ho zároveň místo poličky. Který noční stolek si získal vaše srdce?