Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Buďme v kontaktu

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Jak uklidit pokoj za 15 minut

Před Vánoci, na jaře, než přijede tchyně... Najít pádný důvod pro generální úklid není vůbec těžké a vidina pořádně vygruntovaného příbytku popožene do práce i ty nejzarputilejší z nás. Jak se ale donutit k úklidu častěji než jednou za uherský rok? Základem je uklízet svižně, ale efektivně a pravidelně.

Jdeme na to!

Abyste se dostali do správného úklidového rytmu, začněte ustláním posteleAť už vaší, nebo dětí. Pokoj bude díky tomuto kroku okamžitě vypadat mnohem lépe a uspořádaněji. Na již uklizenou postel navíc můžete přemístit všechny věci, které vypadají, jako by netušily kudy kam, a ujistit se tak, že na ně při úklidu nezapomenete.

 

                                       Patrová postel s prostorem Reversi - white

 

Talíř volá domů

Ručník v obýváku? Talíř v ložnici? Někdy je až k nevíře, kolik pokladů z celého domu dokáže člověk nashromáždit v jednom pokoji. Přestěhujte všechny ztracence tam, kam patří, a pokračujte tím, že vyházíte všechny odpadky a zbytečnosti, na které se chystáte už týdny. Ano, i ten poukaz na 5% slevu do obchodu s bio džusy! :)

 

                            Moderní nábytek do obývacího pokoje - kolekce Nums

 

To je ještě dobrý

Pokud jste již v podstatě zapomněli, že vůbec vlastníte nějaké židle, je nejvyšší čas probrat se hromadami oblečení, které se na nich nakupily. Vytřiďte ty kusy, které už zásah pračky potřebují jako sůl, a ty, které ještě jeden či dva výlety do světa zvládnou. Se špinavými zamiřte rovnou k pračce, ty čisté pověste na ramínka tak, aby mohly dýchat a abyste o nich vy měli přehled.

 

                                                             Rohová šatní skříň bílá Essen

 

Lesk jako blesk

Pokud se kolem vás ještě povalují věci, které hledají své místo v životě, najděte jim ho. Pozavírejte šuplíky, skříňky a komody, utřete prach, zalijte květiny a vysajte či zameťte podlahu, pokud vám zbude chvilka. A je to!

 

                                        Vitrína do kuchyně, jídelny Wok largeKomoda Wok menších rozměrůKomoda do kuchyně z kolekce WokVitrína do kuchyně Wok tallVitrína do kuchyně, jídelny Wok largeVitrína do kuchyně, jídelny Wok large Vitrína do kuchyně, jídelny Wok large

 

A na závěr...

Samozřejmě, čas od času je potřeba domov pořádně vydrhnout a nekompromisně vytřídit poklady, které se ve skříních nahromadily; pro dnešek ale máte hotovo. Udělejte si pohodlí na znovuobjevené židli a vychutnejte si třeba skleničku vína. Zasloužíte si to!