Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Buďme v kontaktu

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Jak prakticky vybavit nábytkem toaletu

V dnešním povídání o bytovém designu vám představíme, že můžete zařídit a to velmi příjemně a prakticky také toaletu. Nabídka nábytku na toaletu je hitem letošního roku a rozhodně se již budeme s tímto typem nábytku setkávat pravidelně. Toaletu jako takovou můžete díky nábytku využít pro ukládání třeba čistících prostředků a díky tomu uvolnit místo ve vaší toaletě. Nabídka nábytku na toaletu je velmi zajímavá a existuje hned celá řada řešení jak daný prostor co nejlépe využít.

Nábytek do rozměrově malé toalety

To jak moc využijete interiér toalety záleží samozřejmě nejvíce na jejím rozměru. Pokud je vaše toaleta velmi malá, pak vám doporučíme jednoduché skříňky s policemi od španělského výrobce. Můžete si vybrat z celé řady nejrůznějších odstínů a velmi příjemná je na těchto skříňkách také pořizovací cena.

 

Skříň do koupelny Fit white tall Skříň do koupelny Fit oak tall

 

 

Pořízením skříňky získáte nejen praktický úložný prostor, ale vaše toaleta bude rozhodně příjemnějším místem. Na police můžete umístit i dekorace a vonné tyčinky, nebo svíčku či další potřeby. Do skříňky pak můžete uschovat toaletní papír a čistící prostředky. Nápad se nám opravdu velmi líbí. Skříňku z kolekce Industry lze využívat také v koupelně třeba i na ručníky. Skříňky či jiný nábytek na toaletu, ocení především majitelé malých bytů, jelikož díky skříňce na toaletě mohlo uvolnit místo v koupelně. Nabídka je však daleko větší a rovněž francouzský výrobce představuje také velmi důmyslný nábytek, který lze přizpůsobit rozměrům vaší toalety. A dle toho, jak je široká a vysoká, si pak můžete sestavit vybavení této místnosti.