Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Jak na nedostatek úložného prostoru?

Bohužel většina z nás celoživotně bojuje s nedostatkem úložných prostorů v domácnosti. A i když už najdeme místo, kam všechny věci uložit, místa je málo a chybí pak přehlednost. Výrobci se v posledních letech snaží navrhovat stále nové designy, které mají za cíl navýšení úložných prostorů a to jak kuchyni, tak v obývacím pokoji či dokonce nové designy šetřící místo najdete i pro vybavení dětského pokoje. Pokud i vy patříte mezi ty, kteří bojují s nedostatkem místa, nechte se inspirovat dnešním článkem a praktickými nápady dnešních výrobců.

 

Už vám prostor kuchyňské linky nestačí?

Pořídili jste si před časem kuchyňskou linku a po pár letech jste zjistili, že už je její prostor nedostatečný. Kuchyňská linka je ještě zánovní a tak ji rozhodně nechcete měnit? Řešením a to finančně nenáročným mohou být doplňkové kuchyňské skříňky od německého výrobce. Ty mají v podstatě dvojí využití. Pokud žijete sami a nevaříte, pak takovou kuchyňskou skříňku můžete zaměnit s linkou. A pokud máte kuchyňskou linku, ale její úložný prostor už vám nestačí, pak skříňku použijete jako další řešení v kuchyni. Jejich nabídka je tak široká, že i ke stávající kuchyňské lince se vám designem některá ze skříněk v nabídce bude hodit.

 

   

 

Jedná se o doplňkové skříňky, které nejlépe znázorňují naše ilustrační fotografie. Pokud tedy máte ještě nějaké místo v kuchyni, toto řešení je velmi praktické. Kuchyňské skříňky jsou v nejrůznějších rozměrech, od těch nejmenších, třeba jen na mikrovlnou troubu až po velké skříňky, kterými lze nahradit i klasickou linku v malém bytě.

 

Šatní stěny, nový trend do vašeho bytu

Na oblečení, košile, kabáty zkrátka veškeré ošacení se ještě donedávna využívaly především šatní skříně. Ale designéři si neustále lámali hlavu nad tím, jak ještě více úložné prostory navýšit. Monstrózní skříně, které by toto místo poskytly by byly příliš finančně náročné a tak přišli s nápadem šatních stěn. Díky tomu, že součástí šatní stěny není v podstatě žádné průčelí, se výrobní cena velmi snížila a úložné prostory navýšily.

 

                    Šatní stěna Duplex, Francie

 

Šatní stěny také oproti skříním nabízejí více členité úložné prostory, dle dané kolekce rozděleny do šatních tyčí, polic, nebo šuplíků. Velkou výhodu vidíme v tom, že vy samo na základě výběru daných dílů šatní stěnu sestavíte a o podobě úložného prostoru rozhodnete. Efektivní a velmi levné řešení, které šatní stěny mohou nabídnout, se staly velkým trendem v letošním roce. A my věříme, že podobně praktických řešení bude jen přibývat. Nevýhodu vidíme v tom, že je třeba udržovat v otevřeném prostoru větší pořádek.

 

 

Regály, praktický odkládací prostor

Regály jsou velmi často nedoceněným typem nábytku. Přitom také patří do kategorie velmi levného nábytku, který nabízí praktické využití. Dnešní nabídka regálů by přitom mnohé z vás překvapila. Jsou to již v podstatě designové prvky nejrůznějších tvarů, které mohou zcela změnit ráz daného interiéru.

 

 

Regály jsou dnes určeny do všech interiérů. Na fotografii nabídka regálů s látkovými boxy v širokém spektru barev jako řešení obývacího pokoje i dětského pokoje. Látkové boxy změní regál z nábytku pouze s odkládacím prostorem na nábytek také s úložným prostorem. Opět velmi levné a praktické řešení do vaši domácnosti. Nápadů jak navýšit úložné a odkládací prostory ve vaši domácnosti je opravdu celá řada.