Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Inteligentní, ekologické hračky

Je řada výrobců, kteří se snaží představovat, či spíše navrhovat hračky pro nejmenší děti trochu jinak. A my vám dnes řadu "inteligentních" hraček pro miminka ukážeme a pokusíme se rozeznat, co ano a co je již trik na vaší peněženku. 

 

      

 

Hračky pro chlapečky

Hračky pro miminka značky Noukie´s belgického výrobce jsou nejen kvalitní a zdravotně nezávadné, ale také vaše miminko něco naučí. Plyšák jako hračka v podobě pyramidy vyrobená z jemné plyše, je pro malou, jemnou ručičku velmi příjemná. Všeobecně belgický výrobce vůbec nepoužívá plast, jelikož je pro malé miminko nepříjemný. Výjimku tvoří pouze kousátka.

   V nabídce výbavička pro miminko najdete celou řadu produktů, které byť jen trochu souvisí s narozením miminka. Mezi nejoblíbenější patří kojenecké oblečení, hrací deky, povlečení na postýlku a další a další. V kategorii najdete potřeby pro miminka chlapečky i holčičky. 

Hračky pro holčičky

Ani při navrhování hraček pro holčičky výrobci neopouštějí od růžového odstínu, který snad každá malá princezna miluje. A pokud máme pořídit hračku pro miminko holčičku, platí zde nějaká jiná pravidla než pro chlapečka? Vůbec, rozdíl je pouze v odstínu. Miminko si nemusí hrát jen na hrací dece, nebo s chrastítky. Také plyšová zvířátka se stávají velmi oblíbená a to nejoblíbenější provází miminko od narození až do první třídy.

       


A co vám můžeme představit na našich stránkách?

No přeci dětské pokoje pro nejrůznější hračky a doplňky. Troufáme si tvrdit, že jsme jedničkou na trhu v nabídce dětských pokojů pro miminka a to především ze stejného důvodu. Nabízíme dětské pokoje, které vaše dítko využije od narození až po dospělost a níže malá ukázka kolekce dětského nábytku Sacha od francouzského výrobce.

 

   

 

Jako mávnutím kouzelného proutku s námi přeměníte dětský pokoj miminka na dětský pokoj pro školáka. Pokud chcete dětský pokoj zařídit v náročnějším designu, podívejte se na nabídku našich luxusních dětských pokojů pro miminka.