Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Buďme v kontaktu

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Inspirace od dánského designéra, rustikální pokoje

Pokud upřednostňujete kvalitu před nízkou cenou, pokud jste milovníky netradičních návrhů interiérů, pak dnešní článek je právě pro vás. Inspirace dánského designéra, který představuje návrhy interiérů výhradně zařízených rustikálním nábytkem. Nabídku rustikálního nábytku najdete na naši stránce a vybírat si můžete jak z ucelených sestav, tak samostatných dílů.

Rustikální nábytek v té nejvyšší možné kvalitě ze dřeva mahagon, který nabízí vysoký stupeň tvrdosti. Povrch nábytku je tak hladký a málo pórovitý. Sněhově bílé díly nábytku, nebo v kombinaci s černou horní deskou. To, na co se ale dnes zaměříme je především zasazení tohoto unikátního rustikálního nábytku do interiéru, budeme věnovat pozornost především detailům a doplňkům, které však tvoří originální celek. 

Začněme vstupem do domu, rustikální nábytek v předsíni

V dnešním článku si projdeme všechny typy interiérů a věřte, že každý z daných interiérů je vhodný pro umístění rustikálního nábytku. Vstup do domu to je předsíň, která se však různí především velikostí. V bytech je menší, v domech větší, kdy někdy má majitel domu celou vstupní halu. Předsíň je v podstatě vizitkou vašeho domova a měly by být příjemná, aby na každého působil vstup do domu velmi příjemně.

 

   

 

Stylový a elegantní interiér sice za vyšší pořizovací cenu, ale na pořád. Kvalita nábytku je opravdu vysoká, jedná se v podstatě o designy, které se dědí z generace na generaci. Ležérně pohozené věci, které však působí v předsíni stylově a tak, že je předsíň uklízená. Vše, každý detail má svůj účel. Ratanové křeslo, lampa, květina na místě kde se hodí, knížky na okně a další a další nápady, které překvapí. Bílý rustikální nábytek je vhodný i do tmavých interiérů, co v případě předsíně je velmi častý problém. Návrhů, jak zařídit předsíň tímto originálním způsobem je celá řada.

Rustikální nábytek v dětském pokoji?

Proč ne. Pokud máte vhodný interiér pro vybavení dětského pokoje právě tímto rustikálním nábytkem, pak designér z Francie se tohoto úkolu zhostil skvěle. Bílý rustikální nábytek ve specifickém designu je pravda vhodnější pro malé a velké slečny, než pro kluky. Elegantní dětský pokoj, který může vaši princezně sloužit bez větší újmy a poškození díky vysoké kvalitě po řadu let. A až bude vaše slečna rodné hnízdo opouštět, nábytek se může vzít sebou jako dobrý začátek pro vybavení vlastního bydlení.

 

                                                                  Nábytek do dětského pokoje dívky - kolekce Biotiful

 

 

Rustikální nábytek v obývacím pokoji

Nejčastější volba při pořizování rustikální nábytku padne vždy na tento interiér, tedy vybavení obývacího pokoje.  V obývacím pokoji můžete mít takřka vše, nejrůznější typy komod, vitrín či regálů. Samozřejmě nesmí chybět či neměl by chybět ani konferenční a televizní stolek. Pro návrh obývacího pokoje vám představujeme rustikální nábytek rovněž ve sněhově bílém provedení, ale vrchní deska je vždy černá. Vznikl tak velmi zajímavý kontrast.

Návrh je vytvořený ze samostatných dílů porůznu rozmístěných po obývacím pokoji. Kvalitní dřevo mahagon s vysokým stupněm tvrdosti zajistí, že nemusíte strach, že nábytek poničíte častým užíváním. A obývací pokoj patří k interiérům, v kterém většina členů domácnosti přebývá nejčastěji.

 

   

 

Ledabyle pohozené knihy, které však v důsledku mají vysoký dekorativní efekt. I umístění květináčů musí být naplánováno, stejně jako rozmístění obrazů. Konferenční stolek je velmi praktický, jelikož patří rozměrově k větším a nechybí ani odkládací plocha. K rozměrově větším patří také televizní stolek, který nabízí velké úložné prostory.

Kvalita, design a nápad. To je nabídka dánského designéra a výrobce rustikálního nábytku. V kategorii rustikální nábytek najdete také návrhy interiérů pro vybavení koupelny, ložnice a kuchyně.