Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

"Industrial" zcela nový design

Dovolujeme si vám představit styl, který vznikl v Anglii a v doslovném překladu je něco jako "tovární design". A tento styl, se stal, od samého prvopočátku velmi populární, jako vše, co se vymyká určitým zásadám. Industrial design přinášíme na český a slovenský trh jako první a to díky spolupráci s německým výrobcem. Ten zařadil všechny tyto samostatné díly designově podobné do kolekce pod názvem Unique.

Originalita spojená s kvalitou

Vězte, že zařadit tento originální design do nějaké kategorie nábytku, bylo velmi obtížné. Nakonec jsme tento design, zařadili do kategorie industriálního nábytku i přes to, že materiálem není dřevo, ale kov. Jak si ale můžete všimnout na fotografiích, svým stylem provedeným ve staré patině, se této kategorii přiblížil nejvíce. Musíme ale říci, že i když je na první pohled opravdu velmi netradiční, má něco do sebe. Psací stůl, na první fotografii, je unikátní nejen svým designem, ale také použitými materiály. Na kovu jako materiálu asi není nic zvláštního, pokud pomineme tvar, do kterého je zpracován. Ale psací plocha stolu je vyrobena z laminátu. To nabízí stejné charakterové vlastnosti jako například dřevo, ale nevyžaduje takovou údržbu. Stůl je díky tvrdosti povrchu velmi kvalitní. Ostatní díly, či části stolu jsou z kovu, lamino je použito pouze pro pracovní plochu. 

 

     

 

Industriální design, nábytek do všech místností

Představuje Vám nové kolekce tzv. Vintage a Industriální styl, který jistě přiláká zájem nejednoho z Vás. Jedná se o zcela výjimečný a přesto praktický nábytek. Vintage Vám dává možnost zkombinovat tradice a současné interiérové trendy. 

     

Zcela netradiční forma pojetí bydlení se letos dostává poprvé a právě prostřednictvím naší společnosti, také na český a slovenský trh. Pokud vás zcela nový industriální směr oslovil, můžete si pořídit velmi trendy bytové doplňky. Nízké ceny docílil výrobce také použitými materiály pro výrobu a to laminátová deska ve spojení s kovem černé barvy. Části z laminátu ve věrohodné imitaci tmavého dřeva elegantně doplňují černé kovové části. Pokud začínáte bydlet a nemáte velký finanční polštář pro vybavení vaše bydlení, kolekce tohoto výrobce jsou ideálním řešením.