Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

"Industrial" zcela nový design II

V minulém článku jsme vám představili zcela nový design nábytku, od německého výrobce, který tyto originální kousky, zařadil do kolekce Industry. A jinak tomu nebude i dnes. Segmenty, které vypadají zničeně, otlučeně, zkrátka použitě, jsou zpracovány ve vysoké kvalitě, která je známá u německých výrobců.

Židle? Barové židle do moderního interiéru patří

Minule jsme si z této unikátní kolekce představili několik návrhů stolů a komod. Pro ty z vás, které tento kovový nábytek zaujal natolik, že byste si chtěli interiér zařídit v tomto originálním designu, máme pro vás další ukázky z této kolekce. Na první fotografii, můžete vidět jednu z mnoha židlí, která je v naší nabídce a to jídelní židli, jejíž povrchová úprava je červený lak s antikorózními vlastnostmi. Pokud vás design, který je právě odborníky na bydlení pojmenován industrial design nadchnul, vězte, že pořízením této židle získáte také vysokou kvalitu do vašeho interiéru. Židle je takřka díky materiálu nezničitelná. U tohoto setu je cena uváděná za dvě židle, což je rovněž minimální počet kusů pro objednání. Na další fotografii vidíte rustikální židle Rustic, které rozhodně designem osloví. Kovová konstrukce zajišťuje pevnost a stabilitu. Příjemné na židli je nejen její design a kvalita, ale bezesporu pro svůj interiér získáte velmi originální kousek nábytku.

 

     

 

Taburety

Ano jedním z mnoha dílů kolekce Unique německého výrobce je také taburet. Netypický materiál, ale rovněž odstín sytě žlutý je velmi originální. Díky povrchové úpravě získal taburet jistou patinu doby, a proto byl také zařazen do kategorie rustikálního nábytku. Vybrat si můžete z mnoha dalších odstínů a to červené, modré, nebo hnědé. Rustikální taburet Melange na první fotografii, patří svým tvarem mezi klasické, ale na druhém obrázku, vám nabídneme taburet Rasta, úplně jiného designu. Vybrat si můžete v několika provedeních, nejen v hnědém, jako na fotografii, ale také v červeném odstínu. Taburet, který je na fotografii v pozadí. To co vám nabízíme, však není jen originální design, ale také vysoká kvalita. Sedák, který je měkký, potažený látkou juta, je pak dále doplněn nerezovou ocelí v podobě tenkého plechu. Trendy nápisy, nosnost 90 kg a myslíme si, že i dostupná cena. Věříme, že stejně jako nás, i mnoho z vás tento designový taburet nadchne.

 

 

Pokud vás nový trendy směr ve světě designu oslovil, na našich stránkách najdete další samostatné díly stejného zaměření a vysoké kvality. Mimo jiné také netradiční bytové doplňky, které osloví zejména dospívající děti.