Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Buďme v kontaktu

Facebook Twitter Youtube Pinterest


I v ložnici se dá postelí ušetřit místo

Jsme už zvyklí na důmyslný design dětských postelí, které jsou navrženy tak, aby maximálně v daném dětském pokoji ušetřili místo, třeba dětem na hraní. V posledních letech však výrobci přinášejí důmyslné, velmi funkční návrhy i pro manželské postele. A záměr je zcela stejný, ušetřit místo v interiéru ložnice. Pokud místnost, kterou jste si vybrali pro zařízení ložnice je opravdu malá, těžko se do ní vejdou klasické díly, které pro tento typ interiéru známe. Šatní skříň či komoda s šuplíky může být velký problém, nebo dokonce pro tyto díly vůbec místo nemáme. A i zde řešením může být správný výběr manželské postele.

 

Manželská postel Most    Manželská postel Most světlá akácie

 

Postele s úložnými prostory

Klasickým příkladem úspory místa v interiéru ložnice jsou určitě postele s šuplíkem, nebo více šuplíky či dokonce postele, které nabízí noční stolky na vysunutí a opětovné zasunutí. Nabídka takových to postelí se rok od roku na našem portále rozrůstá, jelikož poptávka je velmi vysoká po těchto typech postelí. Například vybavit ložnici, ale samozřejmě jakýkoliv jiný interiér v panelákovém domě vyžaduje značné úsilí aby místnost nebyla přecpaná nábytkem. Proto jsou postele s šuplíky tolik oblíbené. V naší nabídce najdete možnost pořízení manželské postele například se čtyřmi šuplíky, ale také třeba s dvěma šuplíky po celé délce postele. Volba je samozřejmě na vás. Můžeme říci, že postele s šuplíky jsou již klasikou a určitě nejsou ničím neobvyklým.

 

Manželská postel Lanka white    Manželská postel Lanka grafit

Manželská postel Lanka v různých odstínech (úložné prostory nejrůznějších provedení)

Dnes vám chceme spíše představit nový, ještě více úspornější trend manželských postelí. Postele s nadstavcem, který je umístěn v záhlaví. Nahrazuje v podstatě i šatní skříň společně s komodou.  Nový trend, který na naše stránky přináší francouzský výrobce. Navíc pořízení postele s nadstavcem není nijak zvlášť finančně náročné. Nejlépe důmyslný design představí naše ilustrační fotografie kolekce Evo, určené pro vybavení malé ložnice.

 

                                                    Manželská postel Ely

 

Postel s nadstavcem je ideálním řešením, navíc získáte tolik úložného prostoru jako v ložnici sestavené z postele, skříně a komody. Možná dokonce i něco navíc. Kolekce Evo je dostupná ve dvou odstínech, skořice a světlý dub, materiálem pro výrobu se stala laminátová deska nenáročná na údržbu. Úspora místa je opravdu značná. A pokud by jste si přeci jen z naší nabídky nevybrali, pamatujte také na to, že lze například spojit k sobě dvě dětské postele a máte řadu šuplíků a velké místo na spaní. Jak vyřešit interiér malé ložnice není dnes už žádný zásadní problém. Nabídka je opravdu široká. Nápadů celá řada.

 

Uvědomte si také skutečnost, že když už chcete pořídit ložnici jako celek, není nikde psáno, že šatní skříň musí být součástí ložnice. Tu lze využít či lépe řečeno umístit například také do předsíně. Je totiž velkou chybou, kteří mnozí majitelé bytů stále dělají, že ložnice je jakýmsi skladištěm. Obývací pokoj je ukázkový, protože tam si vodíme návštěvy a do ložnice ukládáme to, co nechceme aby někdo viděl. Pamatujte však také na své zdraví, které snad nejvíce ovlivňuje především kvalita spánku. Ložnice by měla být velmi příjemnou místností, zároveň také vzdušnou a prostornou. neměla by být skladištěm. A jak jsme vás dnes snad přesvědčili, i úložné prostory v ložnici se dají vyřešit velmi elegantně.