Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Hygiena dítěte

Pravidelné koupání dítěte není nutností, ale zvýšená hygiena patří k základním požadavkům v péči o dítě. Důležitá je i péče po koupeli a dodržování hygienických návyků během dne. Dětská pokožka ne nejen velmi jemná a heboučká, ale také citlivá a křehká. Na rozdíl od pokožky dospělých je dětská pokožka o mnoho tenčí, propustnější pro vodu a jiné látky, se kterými se v rámci dne dostane do styku. Již od prvního dne života dítěte je zapotřebí o jejich jemnou pokožku pečovat s něhou, opatrností a zvýšenou pozorností. Nábytek Aldo jako prodejce dětských postýlek, dětských pokojů pro miminko a nejrůznějších doplňků pro děti, přichází s několika radami. Vše co souvisí s miminkem, tomu se věnujeme.

 

 

Z dětské postýlky můžete sestavit, vytvořit dětský pokoj, oblíbená kolekce Combo v mnoha odstínech

 

 

Vanička je nutnost

Laicky můžeme říci, že na vodu jsou minka zvyklá, jelikož je obklopovala devět měsíců v mateřském bříšku. Již od narození miminka vodu milují, většina z nich při koupání nepláče, naopak se pro ně koupání stává příjemným zpestřením během dne. Zhruba do půl roku věku dítěte není zapotřebí každodenní koupání ve vaničce nebo ve vaně. Pokud se děťátku během dne myje zadeček pod tekoucí vodou, je hygiena dostačující. Při koupání je nutné, aby děťátko mělo stále pevně podepřenou hlavičku. Pokud zvolíte ke koupání dětskou vaničku, je ideální vybavit ji i lehátkem, které dokáže dítě ve vaničce pevně fixovat. Lehátko je ideálním pomocníkem i pro rodiče, které mají obě dvě ruce volné a mohou se plně věnovat hygieně dítěte. Koupání můžeme praktikovat ob den, nebo pětkrát do týdne, to jsou doporučené intervaly dětskými lékaři.

 

                   

 

Dětská vanička s policemi se vyznačuje především vysokou funkčností a praktičností a již dle fotografie ji jistě všechny maminky ocení. Vaničku lze jednoduchou manipulací lehce vyjmout. Dalším plusovým atributem je její výška, kdy se rodič nemusí sklánět a především je koupání bezpečnější než ve velké vaně.

 

Péče po koupeli

Nejen samotná koupel, ale také péče po koupeli patří k základním hygienickým návykům od ranného věku dítěte. K osušení miminka bychom měli používat kvalitní bavlněné osušky a dětské pleny. Velká osuška slouží převážně k zabalení dítěte, bavlněná plena větších rozměrů slouží ke konečnému osušení. Děťátko nikdy neutírejme, pouze jemně přikládejme osušku k tělíčku, abychom neodřeli tolik jemnou dětskou pokožku.

 

Sada dětských ručníků a ostatních doplňků, která příjde svou jemností vhod dětské pokožce a maminkám pro jejich vysokou kvalitu k ruce. Sada vyhovuje normám Evropské unie o zdravotní nezávadnosti. Navíc, vše v jednou designu, značky a vysoké kvality. Značka HPA právem patří k velmi vyhledávaným. Na další fotografii vám představíme sadu ručníků a ostatních doplňků z kolekce Exotic House.

 

Dnes jsme si řekli něco o dětské hygieně a doufáme, že nábytek Aldo vás zaujal tímto krátkým povídáním.