Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Hravé dětské pokoje z masivu, ve kterých se vaše děti nudit

Nejspíše se shodneme na tom, že jsou děti stále více živější, anebo nám to tak připadá. I vy máte doma dítě, nebo dokonce dvě, tři, jež chvíli neposedí a potřebují stále něco dělat? Jenže vy byste měli rádi i chvilku pro sebe a přáli byste si, aby si vaše děti dokázali alespoň nějaký čas pohrát ve svém dětském pokoji? Určitě budou, když jim k tomu zařídíte vhodné prostředí, dětský pokojíček, který bude opravdu dětský, a kde budou mít veselé a barevné království.

Jak zařídit ideální hravý dětský pokoj?

Chcete vědět, jak na to? Podívejte se spolu s námi na novou kolekci dětských pokojů z masivu, kterou připravili designéři v Belgii. Ti se soustředili nejen na dětský nábytek z masivu, ale také na originální dekorace, jež podtrhnou celkový dojem z fantastického dětského pokoje. Přináší celou řadu hracích i funkčních prvků, což ocení zejména rodiče, jež chtějí zařídit místnost pro své neposedné děti. Masivní nábytek je namořen do čisté a moderní bílé barvy, která je v současné době velmi trendy a lze jí doplnit jakýmikoliv barvami.

 

    

 

Jak zařídit dětský pokoj pro neposedné holčičky?

I holčičky dokážou pěkně pocuchat nervy a řada z nich vyžaduje takový pokojíček, který se stane jejím soukromým palácem pro princezny, malé indiánky, milovnice zvířátek a přírody. Takový, ve kterém se mohou čančat i pořádně dovádět. Dánský výrobce moc dobře ví, že i dětské pokoje pro holky by měly mít řadu hracích prvků, kde se dominantní částí stává originální dětská postel. Ta můžete být doplněna skluzavkou, domečkem, látkou kolem lůžka, může mít podobu postele z věží či jinou. Takové dětské postele jsou mezi děti zvláště oblíbené. Velkou výhodou je možnost demontovat v pozdějším věku hrací prvky, skluzavku, věž či jiné, odstranit látku a sestavit klasickou postel pro velkou slečnu.
Pro zábavu neslouží jen postel, ale i dekorace, které jsou opravdu povedené. Stačí je jen správně vybrat a využít. Velice oblíbený baldachýn, po kterém touží snad každá holčička, nemusí být nutně umístěn nad postelí, ale klidně i doprostřed pokoje, kde poslouží jako stan. Pořídit můžete i dekorace z masivu do dětského pokoje a doplňky, jež rozvíjí fantazii. Jedná se kupříkladu o sestavy dětského nábytku na kreslení a další ruční práce. Odstín dekorací je rovněž velmi povedený. Dominují, jak jinak, než typické odstíny holčičích barev, jako je světle růžová, červená, ale také zelená a modrá. Dekorace s motivem květin, motýlků apod. jsou jasnou volbou do pokojíčku pro holčičku.

 

                                         Patrová postel Mezzanine

 

Jak zařídit pokoj pro neposedné kluky?

Nezapomněli jsme ani na kluky. Dětské pokoje z masivu pro kluky mají stejný základ, jako ty pro holky. Lze volit stejný nábytek, s tím, že místnosti dodají ten správný chlapecký ráz, jiné dekorace. I v tom je obrovská výhoda nabídky dánského výrobce. Variabilita, moderní design a přitom jednoduchost. Pouhou změnou dekorací máte pocit, že je kolekce naprosto jiná. Bílé provedení v identickém designu se hodí i pro chlapecké pokoje.
Změnu nabízí již zmíněné dekorace, kterým vévodí modrá nebo zelená barva v několika odstínech. Opět je výsledkem velice příjemný kontrast. Hrací prvky jsou rovněž podobné a dekoracemi je možné pokojíček vybavit do určitého stylu. Kupříkladu pro námořníka, pilota, astronauta apod.

 

                               Dětská postel Oliver

 

Jak už bylo řečeno, velkou předností nábytku je design, který je hodí, jak pro kluky, tak holky. Díky tomu můžete zařídit jeden pokojíček pro více vašich rošťáků, ač jsou opačného pohlaví. Přitom bude vše krásně sladěné a harmonické. Každý může mít vše ve svém prostoru to své, s tím, že téma se může lišit.

Belgický výrobce nabízí zcela nový způsob pro zařizování interiérů dětských pokojů. Zmínit je potřeba i kvalitu nábytku a dekorací, na které je poskytována záruka od 3 do 5 let. Jak se tyto pokojíčky líbí vám? Pokud moc, pak máte jedinečnou šanci si je pořídit pouze na e-shopu www.nabytek-aldo.cz. Zavítejte do kategorie dětské pokoje z masivu a vybírejte zařizovací předměty pro dětský pokoj vaší neposedné ratolesti.